Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Czy istnieją jakieś różowe którym imponują czuli, delikatni faceci? xDD
Niestety odziedziczyłem jakieś damskie geny ale też kobiece środowisko miało na mnie wpływ. Nie kipie testosteronem, nie lubię agresji, nerwowych sytuacji. Lubię romantyczne rzeczy, delikatne czułości xD Przykładowo teraz mamy święta to lubię takie klimaty jak przystrajanie domu, jakieś świeczki zapachowe i chciałbym mieć kogoś z kim oglądałbym seriale pod kocem z kubkiem herbaty albo chodzilibyśmy oboje w świątecznych sweterkach xD Jestem bardzo emocjonalny i takie gesty mają dla mnie duże znaczenie. Przemawiają do mnie filmy romantyczne i wiele motywów chciałbym odtworzyć w życiu realnym xD Napisałem na początku że to "damskie geny" chociaż obecnie to nie jest dobre stwierdzenie bo kobiety teraz nierzadko bardziej kipią testosteronem niż faceci (albo tak było od zawsze i nie wiadomo skąd stereotyp że kobiety są czułe i delikatne?). Podsumowując jestem wrażliwy, emocjonalny, czuły, marzyciel i szukam kogoś podobnego ale nigdy takiej jeszcze nie spotkałem ani nie słyszałem.

#przegryw #romantyzm #tfwnogf #samotnosc #tinder #blackpill #hipergamia #bluepill #redpill #zwiazki #relacje #milosc



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Jailer
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

mirko_anonim - ✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Czy istnieją jakieś różowe którym imponują cz...

źródło: 4ca19857198b3e5c61d46d8acee68f206899a333ce4effab108eb57fdcd588e2

Pobierz
  • 61
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: I tak wszystko zależy końcowo od atrakcyjności, jak jesteś przystojny to dziewczyny będą cię za to chwalić i nazywać słodkim misiem czy jakoś tak, jeżeli jednak nie jesteś ładny to co najwyżej dostaniesz radę żebyś w końcu założył spodnie i stał się facetem. Znałem romantyka z twarzą 8/10 i no on problemów nie miał z płcią przeciwną w ogóle, znałem też typa z podobnego charakteru 5/10, kompletnego przeciętniaka, który miał
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: Było spoko do tego momentu:

Przemawiają do mnie filmy romantyczne

trochę jednak gej ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A na serio napiszę bez złośliwości, po 1 takie pytania nie tagujesz przegryw, bo sam widzisz co tam wyżej się stało XD, a po drugie wrażliwość nie jest niczym zła w facecie, ale nie możesz być kompletnie ciepłą klucha i nie iść w skrajność w jedną stronę - po
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: tak jak ktoś wyżej napisał: masz być twardy dla świata, a delikatny dla różowej. nie #!$%@?, ani badboyem.

wykopki w komentarzach znowu wpadły w półapke i kłócą się o 2 różne rzeczy, stąd masz wykopków odpowiadających "nie", a różowe odpowiadające "tak".
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: samo to co opisałeś spoko, ale często idąj z tym idą inne rzeczy. Na wykopie dowiesz się, że istnieje tylko agresor bijący po ryju i delikatny dobry chłopiec. Osoby co się rozkleja przy każdej okazji i nigdy nie można na nią liczyć nikt nie chce, tak samo osoby przy której przesadnie trzeba uważać co się mówi bo będzie foch. Czułość i romantyczność robią dobre wrażenie na dziewczynach co nie wyszły
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: Skoro musisz tworzyć taki wpis, to ewidentnie najważniejsza przesłanka, aby zostać zaakceptowanym z takim pakietem osobowościowo-emocjonalnym, nie została spełniona a więc - nie jesteś przystojny. Poza tym musisz zdać sobie sprawę, że na pytanie: czego kobiety oczekują od mężczyzn?, odpowiedź jest krótka - wszystkiego. To znaczy nie bycia jednowymiarowym. Musisz swobodnie poruszać się po różnych płaszczyznach dostosowując swoje zachowanie do konkretnego kontekstu. Ponieważ życie we współczesnym świecie w dynamicznie zmieniających
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: dziewczyny nie lecą na takich jak ty ponieważ nie masz wyglądu. Bycie czułym to dodatek a nie coś co pociąga kobietę.

Będąc ładnym możesz mieć powodzenie będąc czułym i nie czułym. Tak samo jest z poczuciem humoru.
  • Odpowiedz
Czy istnieją jakieś różowe którym imponują czuli, delikatni faceci? xDD


@mirko_anonim: Nie słuchaj wykopków, bo oni #!$%@? wiedzą o dziewczynach i ich gówniane porady tylko ci nasrają we łbie i prędzej zaszkodzą tylko pomogą.
Te wszystkie cechy, o których wspominasz działają bardzo pozytywnie na kobiety, ale do tego jeszcze wchodzi czynnik twojej ogólnej atrakcyjności. I jeszcze kwestia tego czy dodatkowo masz inne pozytywne cechy. Nie myśl sobie, że jak przestaniesz być
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: mam podobnie i potwierdzam schemat i wypowiedzi kolegów - mamy #!$%@?, kilka razy OD DZIEWCZYN w życiu usłyszałem że jestem nijaki albo ciepły( w sensie ze pedau)... już jakiś czas temu się poddałem bo za bardzo boję się osrsucenia
  • Odpowiedz
@isoversomuch: ale to dlatego, że brakuje u ciebie innych cech, a nie przez cechy, które OP wymienia. Gdyby zaniechał tych wszystkich zachowań byłoby gorzej. Wrażliwość, męskość, dobry wygląd to nie są wykluczające się cechy tylko za każdą z nich są dodatkowe punkty do ogólnej atrakcyjności. Gdyby odwrócić jego cechy i byłby kozaczkiem cwaniaczkiem, który nie chce siedzieć pod kocem i nie lubi się przytulać to też byłaby przeciwstawna forma #!$%@?. Najlepszy
  • Odpowiedz