Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Szalenie denerwuje mnie dzisiejsze egoistyczne, by nie powiedzieć hedonistyczne podejście do życia młodych ludzi.
Spada przyrost naturalny, bo posiadanie dzieci przestaje być modne. Ja mam 40 lat i nie mam dzieci ale jestem przegrywem, natomiast bardzo bym pragnął mieć dzieci ,najlepiej dwójkę, trójką bym też nie pogardził. Rozumiem wyszalenie na studiach i krótko po, jakieś podróże rok czy dwa albo max trzy ale potem czas się ustatkować. Obwiniam również media, że lansują seksualną wolno-amerykankę w społeczeństwie i kulturę hedonizmu i egocentryzmu. Ja bym oddał nerkę by mieć kochającą żonę i dzieci, a tylu młodych po prostu się nie chce zakładać rodziny, i jeśli już coś, to wolą przygarnąć pieska. Miał rację papież Franciszek, wytykając ten przykład jako przykład tragizmu naszych czasów. #gorzkiezale #zalesie #demografia #blackpill #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #rodzina #senszycia #samotnosc



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: grap32
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 24
@justBrowsin: chcesz wrzucić ludzi w kierat w celu uzyskania normalnego społeczeństwa? Już było kilku takich, może miałeś historię w szkole. Wolność wyboru jest właśnie jednym z fundamentów tej cywilizacji, ktoś jeździ po świecie a inny ma 8 dzieci. Wyluzuj