Wpis z mikrobloga

Mam problem,
Siostra będzie miała ślub we wrześniu, pewnie mnie zaprosi.
A ja nie chcę jechać bo ostatnio na weselu byłem w wieku 16 lat.

Nie potrafię się bawić po prostu.bym musiał udawać mocno, Z ludźmi lubię rozmawiać, ale w tłumie już nie, i szczególnie z nieznajomym tłumem.

Dodatkowo wiem że będą wujkowie, ciotki których nie widziałem od lat i mnie zaczną chwalić za coś spektakularnego co zrobiłem wiele lat temu a ja nie potrafię i nie umiem się zachować jak mnie ludzie chwalą,
Lubię być nijaki,do bulu neutralny i się nie chwalić niczym. Być zwykłym chłopem na wsi urodzonym.A robić swoje.

A ja chłop bez baby całe życie oficjalnie w wieku 30 lat.
Z Gębą brzydka bo 3-4/10. Więc nie ma szans znaleźć żadnej mimo że próbowałem.
Wiec kolejne pytania będą gdzie żona,dziewczyna moja. A mnie rozpacz zalewa, odpowiadając szczerze.

Jeszcze babka mnie męczyła niedawno jak ja odwiedziłem o to samo, ale ci ludzie nie rozumieją blackpilla, redpila,

Więc co ja im mógłbym odpowiedzieć, że z taką brzydką gębą it's over to bym stypę zrobił na weselu. I strigerowal wujkow.

Lubię siostrę i szwagra, ale nie wiem co powiedzieć że się nie pojawię żeby tego nie odebrali osobiście. I nie zepsuć im tego dnia.

#zwiazki #wesele #oswiadczenie #poradadnia #malzenstwo #slub #rodzina #przemyslenia #porady #psychologia #relacjemiedzyludzkie #relacje #tfwnogf #seks #pytanie #pytaniedoeksperta #pytaniedorozowychpaskow #pytaniedoniebieskichpaskow #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #logika
  • 17
  • Odpowiedz
@adamsowaanon: może zmień podejście i miej #!$%@? na pytania ciotek, jedź z zamiarem żeby się napić, coś zjeść, i zrobić przyjemność siostrze.
Będą tam może jacyś kuzyni/kuzynki z którymi masz ochotę pogadać? Ja na weselach zawsze gadam z kuzynami/kami
Ciotki i wujki można zbywać żartem.
Polecam ci iść, ale po swojemu
  • Odpowiedz
@adamsowaanon: wez sobie jakies narkotyki zalatw i sie baw dobrze xd
smiechu warte, chlop 30 lat co sie boi do ludzi wyjsc
i dalej myslisz ze nie masz dziewczyny przez brzydki ryj? czy moze raczej przez fobie spoleczna?
  • Odpowiedz
@adamsowaanon: jak już koniecznie nie chcesz iść na to wesele, to pogadaj z siostrą, powiedz jej że masz jakieś #!$%@? umysłowe i w takich spędach dostajesz ataków paniki. poza tym nie masz nawet z kim przyjść
w związku z tym, niech tego nie ma ci za złe, tylko przyjdziesz na ślub, po ślubie złożysz życzenia i wrócisz do siebie

natomiast ja tak wewnętrznie uważam że tego typu fobie trzeba brać
  • Odpowiedz
  • 0
wez sobie jakies narkotyki zalatw i sie baw dobrze xd

smiechu warte, chlop 30 lat co sie boi do ludzi wyjsc

i dalej myslisz ze nie masz dziewczyny przez brzydki ryj? czy moze raczej przez fobie spoleczna?


@greenbong: nie mam problemu z pojedynczymi osobami, zresztą mam Milfa Amerykankę od 5 lat ale nikt w rodzinie o niej nie wie, jest starsza ode mnie o 20 lat.

Mam problem w tłumie.
  • Odpowiedz
@adamsowaanon: nie namawiam, ale to normalne że kuzynów widzisz na weselach i pogrzebach, a i tak się gada. Co do faktu że nie masz partnerki to raczej nie będzie temat rozmów. Wiadomo że zapytają co i ciebie, ale możesz to obracać w żart. Mówić coś w stylu "po miesiącu chodzenia każda dochodzi do wniosku że jest lesbijką" albo "pytałem już 20 dziewczyn ale żadna nie chce mieszkać na wsi"
Chodzi
  • Odpowiedz
Więc co ja im mógłbym odpowiedzieć, że z taką brzydką gębą


@adamsowaanon: jak nie jesteś od sąsiada to połowa rodziny ma podobną mordę xD weź jakąś mirabelkę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@adamsowaanon Ważne byś żył w zgodzie z sobą, a nie z oczekiwaniami innych. Grzecznie podziękuj jej za zaproszenie, ale odmów, bo nie lubisz tego typu imprez i będziesz się źle czuł i żaden jej szantaż emocjonalny nie zadziała. Od razu uprzedź, że więcej tego tematu nie chcesz poruszać i nie będziesz w tej sprawie rozmawiał z innymi członkami rodziny jak się dowiedzą o odmowie.
  • Odpowiedz
@adamsowaanon "dziękuję Wam za zaproszenie, niestety tego dnia nie będę mógł bawić się na Waszym weselu, natomiast z przyjemnością wezmę udział w ceremonii ślubnej"
Serio, jesteś dorosły, nie musisz się tłumaczyć - nie to nie i proszę to uszanować.
  • Odpowiedz
@adamsowaanon: Po co chodzicie na dziwki, obspermione, z chorobami, co nie mają do was szacunku, tylko udają za kasę, żule i menele, brudasy je ruchają, i jeszcze za to płacicie.

Zamiast znaleźć sobie wygłodniałe milfisko 45-55 lat, zadbane, pachnące, wymagania maja małe, skoro mi z gębą 3-4/10 się udało wyrwać w UK 8/10 Amerykankę milfa,
Obiadki ugotują, przyniosą, bez gumy można bo ryzyko ciąży jest minimalne, a i jej bardziej zależy żeby nie zaciążyć.
Ryzyka Alimentów nie ma,rozwodu też, płacić nic praktycznie nie trzeba bo takie milfy mają już kasę swoją,
Nie grymaszą, nie kłócą się, ja sam od 5 lat odkąd ja znam to się nie
  • Odpowiedz