Wpis z mikrobloga

  • 7
xD bezpieczna Hiszpania, zwłaszcza Barcelona gdzie co 2 to kieszonkowiec, ciekawostka - jest tam ich tyle bo mają tak liberalne prawo że ich wypuszczają 😂
  • Odpowiedz
  • 8
@Adicts

xD bezpieczna Hiszpania, zwłaszcza Barcelona gdzie co 2 to kieszonkowiec, ciekawostka - jest tam ich tyle bo mają tak liberalne prawo że ich wypuszczają 😂


Byłeś kiedyś w Hiszpanii? Akurat byłem ostatnio w Madrycie i czułem się jak Polsce, poruszaliśmy na piechotę od rana do nocy i mieliśmy zero problemów. Bardzo bezpieczne miasto.
  • Odpowiedz
  • 7
@deziom jestem teraz na przykład, a w tym roku już sporo ponad miesiąc. Wyjedź z centrum. Nie mówię że jest jakoś bardzo niebezpiecznie, ale kradzieże to plaga, a i #!$%@? łatwo wyłapać.
  • Odpowiedz
Byłeś kiedyś w Hiszpanii? Akurat byłem ostatnio w Madrycie i czułem się jak Polsce, poruszaliśmy na piechotę od rana do nocy i mieliśmy zero problemów. Bardzo bezpieczne miasto.


@deziom: @open_or_die: Madryt tak, ale całe południe i Katalonia już nie- nielegalnej imigracji jest zbyt dużo. Madryt głównie z tego powodu, że hiszpańska policja się nie patyczkuje.
  • Odpowiedz
@Adicts: Hiszpania to duży kraj i choć Barcelona może nie jest zbyt bezpiecznym miastem, to jest wiele bezpiecznych miejsc po kraju. Chodziłem w nocy po ulicach Madrytu, Sewilli czy Malagii i czułem się bardzo bezpiecznie.

W Berlinie nawet w dzień się czułem średnio bezpiecznie. Pełno bezdomnych i narkomanów. Także ja rozumiem Kroosa.
  • Odpowiedz
@open_or_die: Kroos chce się grzać pod hiszpańskim słoneczkiem i sobie wymyślił argument z dupy. Szkoda, że nie skomentował krytycznie dlaczego w jego Greifswaldzie gdzie imigrantó prawie nie ma Afd ma 40%.
  • Odpowiedz