Wpis z mikrobloga

#walentynki #promocja #diva

Mam stałą kobietę divę, do której uczęszczam już ponad 6 miesięcy. Po namyślę i chęci spędzania walentynek jak zakochana para. Postanowiłem napisać do niej czy istnieje możliwość wynajęcia jej na walentynki (pół dnia i nocy). Z miła checia się zgodziła i zrobiła mi kolosalny rabat.
Mam plan zabrać, ją na wypasioną kawę z ciastem, na seans filmowy, mega smaczną kolację. Noc skończymy u mnie.

Mam ochotę, zrobić jej dzień pełen niespodzianek, tak aby był to jej najlepszy day every.

Ma 47lat, ja 29. Trochę się stresuje całym zajściem, ale trzeba być twardym nie miętki.

A wy co #przegrywy, nadal walentynki pod kryptonime "konio bijca powraca"?
  • 152
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@murdoc: bait czy nie, takie sytuacje się zdarzają, że ktoś się zakocha w dziwce, albo i na odwrót. Niektórzy nawet są z takimi w związkach, wiedząc, czym się zajmują, albo one rezygnują z "zawodu" i zakładają szczęśliwą rodzinkę z takim świadomym, albo i nieświadomym mężczyzną ;p no przykro się patrzy na to jak człowiek jest w stanie nisko upaść dla fałszywego poczucia bliskości, ale nie moje życie i nie moja sprawa,
@Dzonsin: pamiętaj ze najwiecej gadają o tym osoby które nawet nie trzymają za rękę :) już nie można nic miłego zrobić w tym kraju bo wszystko jest transakcja. Zrób to i zobaczysz ze będzie fajnie. Myśle ze na koniec dnia nawet nie weźmie tych 400zl.
@Dzonsin: Ludzie nie czytają ze zrozumieniem. Chłop pisze że baba się przyczepiła, wykopki czytają, że kocha ją.

Kolego, sprawdź stawki psychlogów w okolicy i zarabiaj. Bulwy też mają problemy, jak dobrze to rozegrasz to pocztą pantoflową zbudujesz sobie stałą grupę klientek. Że o darmowym masażu nie wspomnę. Działaj!