Wpis z mikrobloga

#walentynki #promocja #diva

Mam stałą kobietę divę, do której uczęszczam już ponad 6 miesięcy. Po namyślę i chęci spędzania walentynek jak zakochana para. Postanowiłem napisać do niej czy istnieje możliwość wynajęcia jej na walentynki (pół dnia i nocy). Z miła checia się zgodziła i zrobiła mi kolosalny rabat.
Mam plan zabrać, ją na wypasioną kawę z ciastem, na seans filmowy, mega smaczną kolację. Noc skończymy u mnie.

Mam ochotę, zrobić jej dzień pełen niespodzianek, tak aby był to jej najlepszy day every.

Ma 47lat, ja 29. Trochę się stresuje całym zajściem, ale trzeba być twardym nie miętki.

A wy co #przegrywy, nadal walentynki pod kryptonime "konio bijca powraca"?
  • 152
  • Odpowiedz
bait czy nie, takie sytuacje się zdarzają, że ktoś się zakocha w dziwce, albo i na odwrót. Niektórzy nawet są z takimi w związkach, wiedząc, czym się zajmują, albo one rezygnują z "zawodu" i zakładają szczęśliwą rodzinkę z takim świadomym, albo i nieświadomym mężczyzną ;p no przykro się patrzy na to jak człowiek jest w stanie nisko upaść dla fałszywego poczucia bliskości, ale nie moje życie i nie moja sprawa, tylko chłopa
  • Odpowiedz
@Mete: ja nie popieram opa choć cieszy mnie jego optymizm ale serio? przytulić jakąś mirabelkę która zrobi to samo za uśmiech? xDD? Żyjemy na tej samej planecie? xD
  • Odpowiedz
@Szczuroskoczek_: op sam pisał że umawiał się przez tindera, skoro udało mu się doprowadzić do niejednego spotkania to znaczy że nie jest z nim tak źle, dużo chłopów jednak kończy tam w ten sposób że wszystkie go olewają i nawet nie odpisują na wiadomości. Tak więc jak najbardziej miał jeszcze trzecią opcję, tylko wygodniej mu iść na łatwiznę.
  • Odpowiedz
@Uuroboros: powiem tak, za moją mirabelką oglądają się wszystkie mirki do bordo... nie wiem jak ci to wyskalować ale osobiście będąc mirkiem #!$%@?ło by mi skale. a jeszcze ona się mnie pyta czy malować się normalnie czy tak grzecznie x D
  • Odpowiedz
@Dzonsin: Nie mój interes, ale trochę współczuję. Życzę Ci abyś nie musiał płacić za towarzystwo w walentynki i znalazła się jakaś szara myszka dla Anonka która ubarwi Twoje życie bez pejczy i innych dziwactw
  • Odpowiedz