Wpis z mikrobloga

#walentynki #promocja #diva

Mam stałą kobietę divę, do której uczęszczam już ponad 6 miesięcy. Po namyślę i chęci spędzania walentynek jak zakochana para. Postanowiłem napisać do niej czy istnieje możliwość wynajęcia jej na walentynki (pół dnia i nocy). Z miła checia się zgodziła i zrobiła mi kolosalny rabat.
Mam plan zabrać, ją na wypasioną kawę z ciastem, na seans filmowy, mega smaczną kolację. Noc skończymy u mnie.

Mam ochotę, zrobić jej dzień pełen niespodzianek, tak aby był to jej najlepszy day every.

Ma 47lat, ja 29. Trochę się stresuje całym zajściem, ale trzeba być twardym nie miętki.

A wy co #przegrywy, nadal walentynki pod kryptonime "konio bijca powraca"?
  • 152
Ruchanie jest tylko zwieńczeniem całego wspólnie spędzonego dnia.


@Dzonsin: Co to za zwieńczenie jak masz je na wyciągnięcie ręki, bo za to zapłaciłeś? XD

Mam duże rabaty u divy bo chyba się we mnie zakochała.


@Dzonsin: O tak! Na pewno pani, która uprawia seks za pieniądze z wieloma mężczyznami, co niewątpliwie ma degenerujący wpływ na jej psychikę zakochała się w kliencie, który ją regularnie odwiedza. XD Diva nazywa się Julia,
przytulić do siebie jakiejś mirabelki, która zrobi to samo albo lepiej za twój uśmiech?


@Mete: nie każdy ma takie możliwości. Niektórzy muszą latami zasuwać na terapii na takie cos a godzina terapii z 300 zł kosztuje i tak raz na tydzień.
Mam plan zabrać, ją na wypasioną kawę z ciastem, na seans filmowy, mega smaczną kolację. Noc skończymy u mnie.


@Dzonsin: przecież całe sedno div i zabawy z nimi to właśnie fakt że z nimi NIE MUSISZ robić tej całej szopki którą wymieniłeś wyżej żeby zamoczyć xd

2/10 bo już widzę fajnego, niezmanierowanego milfiaka w wieku 50 lat jak z Brazzers w PL, max to by takie coś jak poniżej Cię przywitało
Dietetyq - >Mam plan zabrać, ją na wypasioną kawę z ciastem, na seans filmowy, mega s...

źródło: 92f61853a525dcb3e344fb9735bf3b0b

Pobierz
ruchanie się nie zmienia zasadniczo czy ruchasz swoją wymarzoną nastkę z rozkładówki czy świnie po pijaku na domówce


@Mete: to jest logika kogoś kto jeździ passatem i mówi, że jazda Brabusem G klasa to jest to samo bo w sumie to i to do przodu jedzie i skręca xd

A widać po liczbie plusów ile copiarzy takiemu czemuś przyklaskuje haha

świnie po pijaku na domówce


Zwłaszcza jak po tygodniu dostaniesz wezwanie