Wpis z mikrobloga

@aarahon Najbardziej skrajny, tak. Według twojej teorii ten wymyślony przykład nadal wskazuje na równość bo Cytując twoje wysrywy:

przemyslaw-maczka: mają różne prawa, ale wobec prawa są równi.

sytuacja jest ta sama - są równi wobec prawa. Prawo jest jednak różne dla kobiety i mężczyzny, między innymi przez różnice jednych i drugich.


Podałem ci przykład nierówności (różny wiek emerytalny i przymusowe badania tylko dla jednej plci) a ty nadal swoje, więc najwidoczniej trzeba
@aarahon: Wow, według ciebie przymus tylko jedne płci do badań pod karą więzienia nie jest nierównością. Nie potrafisz wykazać że obywatel w konstytucji nie dzieli role na płcie (obowiązek obrony ma KAŻDY OBYWATEL, a nie tylko mężczyzna więc dlaczego0 badania i kategoria tyczy się tylko mężczyzn?) a mimo to płyniesz ze swoim wysrywem. Nie potrafisz odpowiedzieć nawet na najprostsze pytanie, wykręcając się fikołkami. Wybacz mi na dzbanostwo nadal nie ma lekarstwa,
Wow, według ciebie przymus tylko jedne płci do badań pod karą więzienia nie jest nierównością.


@przemyslaw-maczka: a według ciebie zmuszanie psa do seksu jest ok.

Nie potrafisz wykazać że obywatel w konstytucji nie dzieli role na płcie a mimo to płyniesz ze swoim wysrywem.


@przemyslaw-maczka: a kto chciał żebym to wykazał? xD

Nie potrafisz odpowiedzieć nawet na najprostsze pytanie, wykręcając się fikołkami.


@przemyslaw-maczka: zastosowałem twoją strategię ;)

Wybacz mi
@aarahon:

a według ciebie zmuszanie psa do seksu jest ok.


Jest to gwałt, obojętnie jaką płeć ma pies;) Wiem wiem, według twoich fikołków suka i pies mogłyby mieć różne prawa i nadal być równi wobec niego no ale... :D

a kto chciał żebym to wykazał? xD


Nikt, bo ty nic nie wykażesz. To było proste pytanie:)

zastosowałem twoją strategię ;)


Wow, jak wrażenia?

miłego ruchania psa ;)


Jak wspomniałem zoofilia jest
Jest to gwałt, obojętnie jaką płeć ma pies;


@przemyslaw-maczka: więc dlaczego według ciebie jest to ok?

Nikt, bo ty nic nie wykażesz. To było proste pytanie:)


@przemyslaw-maczka: to czemu o tym piszesz? Chcesz pisać żeby pisać? Nie masz kolegów?

Wow, jak wrażenia?


@przemyslaw-maczka: wykazałem właśnie że jesteś hipokrytą - sam nie odpowiadasz na pytania ale wymagasz tego od innych.

Jak wspomniałem zoofilia jest zakazana i dla mężczyzn i dla
@aarahon:

więc dlaczego według ciebie jest to ok?


Bo jest równość wobec płci, to chyba logiczne :)

to czemu o tym piszesz? Chcesz pisać żeby pisać? Nie masz kolegów?


Czytanie twoich fikołków to niezła zabawa. Czasami przeczytaj co piszesz, idzie się uśmiać:)

wykazałem właśnie że jesteś hipokrytą - sam nie odpowiadasz na pytania ale wymagasz tego od innych.


Teraz już odpowiedziałem na wszystkie:) Może czas się zrewanżować? To a czy b?
Bo jest równość wobec płci, to chyba logiczne :)


@przemyslaw-maczka: no dobrze, dlaczego według Ciebie zmuszanie psa do seksu jest ok?

Czytanie twoich fikołków to niezła zabawa. Czasami przeczytaj co piszesz, idzie się uśmiać:)


@przemyslaw-maczka: no dobrze, ale dlaczego manipulujesz i kłamiesz? Ćwiczysz żeby zostać lewackim aktywistą?

Teraz już odpowiedziałem na wszystkie:) Może czas się zrewanżować? To a czy b? ;)


@przemyslaw-maczka: nie odpowiedziałeś na wszystkie pytania, czego łżesz?
Jak przerasta cię ta rozmowa to zwyczajnie powiedz, nie będę zły:)


@przemyslaw-maczka: i widzisz, zamiast odnieść się do tematu to od niego uciekasz. Jak lewak albo prawak jakiś, w sumie nieważne, jeden i drugi prawdy w sercu nie ma. Co, moralnej odwagi zabrakło? W sumie nie dziwne.
@LegendarnyOdkurzacz: pisalem o tym wyzej.
W sumie Ty tez to chyba zakladasz, skoro pisales ze bedizemy wlaczyc bez wsparcia wojsk NATO. A to oznacza dokladnie to, ze bedziemy musieli sami pokonac Rosje w wyniszczajacej wojnie na sowim terytorium, za pomoca sil z mobilizacji. Bo zawodowych nie ma dosc nawet na obsadzenie okopow w takim razie i nie utrzymalyby sei miesiaca. Bedzie wiec natychmaistowa mobilizacja obecnej rezerwy i od razyu do walki.
Zero argumentów


@aarahon: gosciu, jakich argumentow, jak ty potrafisz sobie sam zaprzeczyc na przestrzeni mniej niz 10 slow ( ͡º ͜ʖ͡º) Tu nie potrzeba zadnych argumentow. Po prostu wystarczy dac ci pisac.
@Aster1981: No i właśnie gdyby na całym świecie tych polityków się nie chroniło tylko wysyłało na pierwszą linię frontu to nie byłoby wojen. A jeżeli już by były to świetnie przygotowane zawodowe wojsko miałoby obronić napadnięty kraj.
gosciu, jakich argumentow, jak ty potrafisz sobie sam zaprzeczyc na przestrzeni mniej niz 10 slow


@bezprzypau: xD Ale ok, jeśli wierzysz w to co napisałeś to udowodnij. Wskaż gdzie sam sobie zaprzeczyłem na przestrzeni dziesięciu słów. Ja uważam że łżesz jak lewak ale może się mylę. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Aster1981: Tylko wiesz że ta mobilizacja nie będzie po to by bronić polski?

Politycy poprostu wyślą Polaków na rzeź tylko po to by kupić sobie czas który wykorzystają na spakowanie i wyjazd za granicę z jak największym majątki zrabowanym poprzez podatki i na emeryturke. A co się stanie wtedy z Polską to już nie będzie ich problem. Ale sprawa jest oczywista, rosja wybije nasze pospolite ruszenie i zajmie Polske albo wybije