Wpis z mikrobloga

@Aster1981:

wojsko zawodowe akurat mamy niezle jak na mozliwosci finansowe. I obecnie szybko je dozbrajamy.

Ja bym proponował jeszcze zabrać nierobom, politykom uciać pensje i pieniądze przeznaczyć by lepiej dozbroić.

300-500 tys zolnierzy.

Putin zobaczy 500tys BPP to się zaśmieje, a potem wystawi 2 miliony BPP.

nadal ochotnikow jest duzo za malo w stosunku do portzeb w razie wojny.


Gdyby polski rzad zadbał o interesy polskich męzcyzn zamiast odbierać in prawa,
A stąd że piszesz że statystycznie nie byłyby dobrymi żołnierzami co stawia je niżej w stosunku co do mężczyzn :)


@przemyslaw-maczka: po pierwsze - nie napisałem tak. Po drugie - to ich nie stawia niżej w stosunku do mężczyzn. A po trzecie - czemu manipulujesz moimi wypowiedziami?
@aarahon:

po pierwsze - nie napisałem tak.


Oczywiście że nie, bo sądzisz że kobiety i mężczyźni są równi. Niestety nie względem prawa.

Po drugie - to ich nie stawia niżej w stosunku do mężczyzn.


Że nie mogą wypełniać dobrze obowiązków wobec państwa i konstytucji? Ojjjjj... Chyba jednak stawia ;)

A po trzecie - czemu manipulujesz moimi wypowiedziami?


Bo jest głupia, najzwyczajniej w świecie. Skoro wszyscy obywatele powtarzam OBYWATELE są równi wobec
@LegendarnyOdkurzacz: po co takie brednie? Az tak nie ogarniasz?
Nie mamy wplywu na ilosc wojska ktora wystawi Rosja, mamy na swoje. Wazne jest tez ile mozna w danym momencie miec zmobilizowanego.

No i poza nami beda tez wojska sojusznicze z NATO. Bez to faktycznei sami szybko musielibysmy miec ok miliona swoich. Z czasem wiecej. Nie mamy na to wplywu, bedzie trzeba tylu by pokonac Rosje.

Ochotnikow do wojny z Rosja za
Oczywiście że nie, bo sądzisz że kobiety i mężczyźni są równi. Niestety nie względem prawa.


@przemyslaw-maczka: skoro nie napisałem tak to czemu ty napisałeś że tak napisałem? No i są równie wobec prawa, prawo ich tak samo dotyczy.

Że nie mogą wypełniać dobrze obowiązków wobec państwa i konstytucji? Ojjjjj... Chyba jednak stawia ;)


@przemyslaw-maczka: oczywiście że mogą.

Bo jest głupia, najzwyczajniej w świecie.


@przemyslaw-maczka: aha, uznałeś że moja wypowiedź