Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
31 lat na karku. Ostatnie kilka poświęcone na budowanie kariery i przelotne znajomości. Nadszedł moment, gdy chciałbym zacząć budować coś poważnego. Stety, albo niestety co się naczytałem tutaj negatywnego na temat związków to moje. Wiem jednak, że strach nie może dyktować mojej życiowej drogi. Najwyżej się sparzę, ale będę żył ze świadomością, że spróbowałem. Na powodzenie nie narzekam.

Zasady, którymi będę się kierował:

- Dziewczyna optymalnie 22-23 lata. Maksymalnie 25

- Ustalenie zasad i wyznaczenie granic na samym początku relacji. Złamanie ich oznacza rozstanie

- Żadnego kontrolowania. Jeśli nie będę szanowany, koniec związku

- Dbanie o siebie przez cały czas, żeby po ewentualnym zakończeniu relacji automatycznie móc wrócić do życia, które mam teraz

- Jak najwięcej wspólnych podróży, różnych wydarzeń, festiwali, koncertów. Jeśli relacja miałaby się za rok, albo kilka lat rozsypać, chcę mieć poczucie, że nie był to zmarnowany czas

#zwiazki #niebieskiepaski #rozowepaski #przemyslenia #redpill #blackpill #tinder #badoo



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Narmel
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 47
@mirko_anonim: to jakis b8 musi być.
Od razu zakładasz że się nie uda.

Dajesz sobie 342 furtek na to, że w razie czego nara i lece dalej.
To nie wiem czy w takim wypadku ma to sens i czy zbudujesz jakaś sensowną relację.
Chcesz kolejną wygodną relację, która będzie pasować Tobie, ale tym razem będziesz udawać, że to "coś więcej" .
Do momentu jak Ci będzie wygodnie.

Granice, swoje zasady tak.
@mirko_anonim: ok oski to raz, dwa już widzę jak taki gracz wielki 31 lat który na zawołanie może sobie profilować dowolnie kobietę tj. dzisiaj 21 blondynka niebieskie oczy, a jutro brunetka z większym cycem 24 ma czas i sposobność żeby pisać na wykopie bejty które typowo uderzają w czułe punkty wykopka tj. stawanie na głowie żeby jakakolwiek laska wyszła na kawę xd
Dietetyq - @mirko_anonim: ok oski to raz, dwa już widzę jak taki gracz wielki 31 lat ...

źródło: 1640843416_by_anonymous_500

Pobierz
co za debil. Po latach zachowywania się jak typowa p0lka zachciało mu się młodej szarej myszki xD i do tego to planowanie relacji jakbyś robił prezentacje w powerpoincie do korpo xD już widzę jak się dogadasz z małolatą z takim mentalem starego dziada xD no i jak wyżej ktoś napisał, śmierdzi typowym narcyzem od tego pompatycznego wstępu.


@czescmampytanie: śmierdzi bejtem na kilometr, takie profilowanie laski jakby to była pizza na dowóz
Dietetyq - >co za debil. Po latach zachowywania się jak typowa p0lka zachciało mu się...

źródło: handsome-young-man-sitting-on-260nw-98189003

Pobierz
@mirko_anonim Wszyscy piszą, że bait itp., ale z drugiej strony nic kontrowersyjnego OP nie napisał, jeśli oczywiście założymy, że jest przynajmniej 7/10 z klasy średniej (no bo jeśli jest przeciętniakiem to faktycznie z czym do ludzi z tym wyrywaniem studentek). Dodatkowo OP został zmieszany z błotem za wymagania/sposób ich przedstawienia, a i tak są one mniejsze niż te, które prezentuje przeciętna Polka z Facebooka.
@Nowystaryziel:

W tej wizji świata to już dawno bombelki. xD

Nie no oczywiście niech każdy robi co chce, konsekwencje poniesiemy wszyscy w przyszłości.

Prawda jest taka, że w życiu na wszystko jest czas, który mija. Jak się komuś podobają imprezki w wieku 30 lat plus z małolatami- nastolatkami i studentami to niech się bawi


@Nowystaryziel: sprawdz sobie statystyki jak przesunął sie wiek mam rodzących pierwsze dziecko, kiedys bylo to 20
@Rusa: ale z czym wy macie problem wykopki? Jak ktoś dobrze wygląda i ma wysoką pozycję, to sobie może przebierać (i nie musi być DiCaprio). Jak facet nie chce laski 25+ to co, zabronisz mu? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jeśli rynek to weryfikuje i ktoś mając np. 35 lat, może się nadal spotykać z 20 latkami i one na niego lecą, to... co komu do tego? Ja
Reiden - @Rusa: ale z czym wy macie problem wykopki? Jak ktoś dobrze wygląda i ma wys...

źródło: 1581174198740

Pobierz
jak wyżej + dlaczego nazywasz typa debilem, bo ma wymagania?


@Reiden: nazywam typa debilem, bo sam bawił się w przelotne znajomości, a teraz szuka młodej szarej myszki przez co nie różni się niczym od typowej p0lki. czego nie rozumiesz.
od razu autystyk i pewnie ma zawyżone mniemanie o sobie.


@Reiden: jak ty nie widzisz tego robotycznego podejścia, które bije z wpisu OPa, to nie moja wina. zresztą i tak będziesz mu teraz siorbał druta tylko dlatego bo CHŁOP POSTAWIŁ WYMAGANIA BOZE WYKOPKI JAK WAM NIE WSTYD COŚ NA NIEGO PISAĆ