Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
31 lat na karku. Ostatnie kilka poświęcone na budowanie kariery i przelotne znajomości. Nadszedł moment, gdy chciałbym zacząć budować coś poważnego. Stety, albo niestety co się naczytałem tutaj negatywnego na temat związków to moje. Wiem jednak, że strach nie może dyktować mojej życiowej drogi. Najwyżej się sparzę, ale będę żył ze świadomością, że spróbowałem. Na powodzenie nie narzekam.

Zasady, którymi będę się kierował:

- Dziewczyna optymalnie 22-23 lata. Maksymalnie 25

- Ustalenie zasad i wyznaczenie granic na samym początku relacji. Złamanie ich oznacza rozstanie

- Żadnego kontrolowania. Jeśli nie będę szanowany, koniec związku

- Dbanie o siebie przez cały czas, żeby po ewentualnym zakończeniu relacji automatycznie móc wrócić do życia, które mam teraz

- Jak najwięcej wspólnych podróży, różnych wydarzeń, festiwali, koncertów. Jeśli relacja miałaby się za rok, albo kilka lat rozsypać, chcę mieć poczucie, że nie był to zmarnowany czas

#zwiazki #niebieskiepaski #rozowepaski #przemyslenia #redpill #blackpill #tinder #badoo



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Narmel
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 47
  • Odpowiedz
  • 99
@mirko_anonim: A co chcesz dać od siebie? Bo z takim nastawieniem tzn JA, JA, JA nie znajdziesz nikogo wartościowego. I co to w ogóle za przedział wiekowy? Maksymalnie 25? Co Ty myślisz że jesteś Leonardo Di Caprio? XD
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: budowanie kariery :D. Laska 22 co ma do wyboru 32lv co zbudował karierę, a pod 50lvl co ma wszystko i gruby hajs kogo wybierze? OFC 50, dlaczego, bo z takim mniej się męczy i ten nie ma wymagań, no moze jedyne zeby nie była otyła.
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: Robienie czegoś takiego jak odkładanie poznania kogoś na jakiś późniejszy czas nigdy nie przynosi nic dobrego. Kobiety mają totalnie w dupie czy facet jest gotowy na relacje czy nie. Były takie okresy że nie chciałem wchodzić w związki i zająć się sobą to panny waliły drzwiami i oknami. A innym razem kiedy postanowiłem otworzyć "okno czasowe" na znalezienie sobie kobiety to absolutnie żadna nie była mną zainteresowana co totalnie
  • Odpowiedz
@Xxonaxx: Facet 50 lat co ma kupę kasy i jest wolny ma właśnie największe wymagania zwłaszcza jeżeli chodzi o wygląd. I seks ma być na każde zawołanie. A jak coś laska zapiszczy np. o ślubie od razu jest ustawiana do pionu albo się żegnamy.
  • Odpowiedz
@Saddam_Husajn: No właśnie sie mylisz, wystarczy poszukać, gość co ma 50 nawet nie szuka lasek do 25, bo nie chce za taką latać do klubów, czy towarzysko się spotykać. Seks tak, ale ile moze 32lvl a ile 50?
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 7
Anonim (nie OP):

Ostatnie kilka poświęcone na budowanie kariery i przelotne znajomości


A co stacy już nie chcą i po wyszaleniu się na karuzeli tzip nadszedł czas się ustatkować
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: 31 lat na karku i festiwale, podróże w głowie? ( ͡º ͜ʖ͡º) To raczej czas na młodość już minął- kolejny może być dopiero jak się dzieci odchowa- tzw. kryzys wieku średniego.
Jak chcesz znaleźć żonę, to tylko introwertyczkę uległą trochę ze spektrum autyzmu.
Ogólnie to jakiś bait dla redpillowców?
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: W tej wizji świata to już dawno bombelki. xD
Nie no oczywiście niech każdy robi co chce, konsekwencje poniesiemy wszyscy w przyszłości.
Prawda jest taka, że w życiu na wszystko jest czas, który mija. Jak się komuś podobają imprezki w wieku 30 lat plus z małolatami- nastolatkami i studentami to niech się bawi- no ale partnerki życiowej OP w takim towarzystwie przy tak dużej różnicy wieku to on nie
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: co za debil. Po latach zachowywania się jak typowa p0lka zachciało mu się młodej szarej myszki xD i do tego to planowanie relacji jakbyś robił prezentacje w powerpoincie do korpo xD już widzę jak się dogadasz z małolatą z takim mentalem starego dziada xD no i jak wyżej ktoś napisał, śmierdzi typowym narcyzem od tego pompatycznego wstępu.
  • Odpowiedz
@Saddam_Husajn: znam ludzi z róznego wieku, sama obracam sie w towarzystwie dziewczyn do 30, a praca akurat jest nastawiona na bogatą klientele, czesto single blizej emerytury niz dalej. Mogę tez rozwiać jeden z mitów, goście nie szukają zadnych super ładnych lasek, chcą normalną dziewuchę, najlepiej nie rzucająca się w oczy. Dlaczego? Poówd jest prosty one są z nimi tylko dla kasy i tak naparwdę jak trafią tylko lepszy model to
  • Odpowiedz