Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
31 lat na karku. Ostatnie kilka poświęcone na budowanie kariery i przelotne znajomości. Nadszedł moment, gdy chciałbym zacząć budować coś poważnego. Stety, albo niestety co się naczytałem tutaj negatywnego na temat związków to moje. Wiem jednak, że strach nie może dyktować mojej życiowej drogi. Najwyżej się sparzę, ale będę żył ze świadomością, że spróbowałem. Na powodzenie nie narzekam.

Zasady, którymi będę się kierował:

- Dziewczyna optymalnie 22-23 lata. Maksymalnie 25

- Ustalenie zasad i wyznaczenie granic na samym początku relacji. Złamanie ich oznacza rozstanie

- Żadnego kontrolowania. Jeśli nie będę szanowany, koniec związku

- Dbanie o siebie przez cały czas, żeby po ewentualnym zakończeniu relacji automatycznie móc wrócić do życia, które mam teraz

- Jak najwięcej wspólnych podróży, różnych wydarzeń, festiwali, koncertów. Jeśli relacja miałaby się za rok, albo kilka lat rozsypać, chcę mieć poczucie, że nie był to zmarnowany czas

#zwiazki #niebieskiepaski #rozowepaski #przemyslenia #redpill #blackpill #tinder #badoo



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Narmel
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 47
jak ty nie widzisz tego robotycznego podejścia, które bije z wpisu OPa, to nie moja wina


@czescmampytanie: no nie widzę. Ja widzę logikę, kalkulację i chłodne podejście bez emocji. Gdyby ludzie mniej kierowali się emocjami przy wyborze partnera, a bardziej logiką i chłodnym łbem - to byłoby dla nich o wiele lepsze rozwiązanie i podejrzewam, że nie byłoby tyle rozwodów przez "niezgodność charakterów".
@qdry: Patrząc szerzej na system państwowy, system emerytalny, fiskalny, nfz czy nawet rynek pracy jednak wysoka dzietność jest pożądana. Teraz jesteśmy niby wolni, ale za 20 lat nie będzie już miał kto pracować na emerytury, socjale i ogólnie wykonywać pracę w sektorach infrastruktury krytycznej- to wszystko jebnie Andrzeju.
@Nowystaryziel: cały zachodni świat zmaga się z tym problemem. Technologia może nas w tej kwestii uratować (patrz przykład Korei Poludniowej). Po prostu ludzie zyjacy w dobrych warunkach mają lepsze rzeczy do roboty niż siedzenie w pieluchach, do tego dzieci mało nie kosztują, można te pieniadze wykorzystać w inny sposób.
Anonim (nie OP): Jakbym miał kierować się Wykopem to pewnie tag #zwiazki przekonałby mnie, że po pierwszych porażkach nie ma co szukać mojej obecnej partnerki z 8-letnim stażem, tag #programowanie że to ciężki kawałek chleba i nie zostanę CTO, tag #nieruchomosci że nie ma conkupowqc wymarzonego domu, lepiej czekać - a główna, że nie ma co wywprowadzac się na zachód na moją małą, ciepłą wyspę, bo tam przecież nic tylko feministki
Maksymalnie 25? Co Ty myślisz że jesteś Leonardo Di Caprio? XD


@Rusa: skoro był w stanie mieć przelotne znajomości to imo spokojnie da radę znaleźć dziewczynę w tym wieku, dupka piecze że chce młodszą? każdy może mieć swoje preferencje