Wpis z mikrobloga

Mój różowy twierdzi, że jak kupię nam mieszkanie to ona będzie miała motywację żeby o nie dbać. Teraz na wynajmowanym potrafi nie wyrzucić śmieci przez tydzień, zostawić naczynia w zlewie na dwa tygodnie, czy pożyczać moje skarpety bo jej się nie chce szukać swoich do pary albo zrobić prania. Uświadomcie mnie jak bardzo byłbym głupi jak uwierzyłbym w to. Potrzebuję tego. #zwiazki #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow
  • 151
@wykopowajulka15: nic się nie zmieni

może coś w tym jest. Ja mieszkam u niebieskiego i przez to że nie jest to mój dom, nie jestem tu zameldowana a i wiele rzeczy zależy od jego rodziców to też średnio u mnie z motywacją o dbanie o to wszystko, bo przecież nie moje, a co jeśli się wyprowadzę to po co mam tyle energii i hajsu inwestować w coś nie mojego?


@AlienFromWenus:
@wykopowajulka15: To po co z nią jesteś? Ja sądziłam, że jestem bardzo tolerancyjna na niebieskiego, który nie potrafi przez 3 dni wynieść talerza mimo, że wielokrotnie kursował kuchnia-pokój, bo wieczorem mu się odpala tryb wędrownika. Jakby kurde jeszcze wszędzie rozrzucał skarpety i brał jakieś randomowe, to by z domu wyleciał xD Oboje mamy mentalność, że o cudze powinno się dbać lepiej niż o swoje, więc na stancji generalnie zachowywał większą czystość.
@wykopowajulka15: jestem w szoku, ze z pełna świadomością żyjesz z brudaska, bo „kilkuletni związek”. Jeszcze sobie dziecko z nią walnij, ślub weź, a potem będę czytać kolejne zale na wykopie, jakie to baby są złe, choć w tym przypadku gały totlanie widza, co wzięły XD.