Wpis z mikrobloga

Mój różowy twierdzi, że jak kupię nam mieszkanie to ona będzie miała motywację żeby o nie dbać. Teraz na wynajmowanym potrafi nie wyrzucić śmieci przez tydzień, zostawić naczynia w zlewie na dwa tygodnie, czy pożyczać moje skarpety bo jej się nie chce szukać swoich do pary albo zrobić prania. Uświadomcie mnie jak bardzo byłbym głupi jak uwierzyłbym w to. Potrzebuję tego. #zwiazki #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow
  • 151
  • Odpowiedz
@czescmampytanie: robi wtedy jakieś humorki, jest opryskliwa itd. Przykład: idziemy do restauracji jest radosna, szczęśliwa, ja też. Przypominam że wyrzucamy śmieci po drodze to przez następne 15 minut robi wszystko żeby zepsuć nam humor i pokazuje jak bardzo jest niezadowolona. XD
  • Odpowiedz
@wykopowajulka15: czujesz się od niej lepszy i popisujesz się tutaj jaka to ona nie jest głupia i leniwa, ale jeśli ty sie zgadasz na takie akcje jak z tymi śmieciami to sam nie jesteś od niej mądrzejszy.

nie wiem co się dzieje, ale ostatnio na wykopie non stop widzę ten sam schemat: "pani redaktur był dobry związek, baba sie zmieniła, wykop ratuj, p0lki to koorwy, a tak w ogóle to jestem
  • Odpowiedz
czujesz się od niej lepszy i popisujesz się tutaj jaka to ona nie jest głupia i leniwa, ale jeśli ty sie zgadasz na takie akcje jak z tymi śmieciami to sam nie jesteś od niej mądrzejszy.


@czescmampytanie: No dokładnie, głos rozsądku na wykopie. Normalnej osobie, jak coś przeszkadza w innej, to kończy znajomość, a nie wylewa swoje żale obcym ludziom XD To tak jakby narzekać, że ktoś cię bije, a stać
  • Odpowiedz
@wykopowajulka15: może coś w tym jest. Ja mieszkam u niebieskiego i przez to że nie jest to mój dom, nie jestem tu zameldowana a i wiele rzeczy zależy od jego rodziców to też średnio u mnie z motywacją o dbanie o to wszystko, bo przecież nie moje, a co jeśli się wyprowadzę to po co mam tyle energii i hajsu inwestować w coś nie mojego?
  • Odpowiedz
@Waxafax inna wrażliwość na brud po prostu. Są ludzie co widać jeden okruszek na blacie już widzą to jako #!$%@? blat a są tacy co póki blat cały nie jest lepki i zarzygany to będą na nim kroić marchewkę
  • Odpowiedz
@wykopowajulka15: no no, gówno się zmieni, tyle, że wymyśli sposób by nie dorzucać się do twojego mieszkania albo tak cię zakręci, że obudzisz się z kapciem w japie xD
Tak tylko gdybam
  • Odpowiedz
@wykopowajulka15: Proponuje zrobić tabelkę z podziałem obowiązków zmieniać przydział co tydzień. Możesz dodać jakieś gwiazdki za prawidłowe wypełnianie obowiązków. To fajnie działa nawet jak nie nie masz jako partnerki fleji. Tylko pamiętaj nie rób jej obowiązków. Możesz dodać też, że kto nie zbierze min 3 gwiazdek za obowiązki ten płaci za np: kolacje.
  • Odpowiedz
@wykopowajulka15: jest taki sposób na dzieci, co obiecują, że będą z psem wychodzić, sprzątać i nawet nie zauważysz, że zwierzę jest w domu.

Kupujesz smycz. Jak dzieciaki przez trzy miesiące wyprowadzą smycz na spacer trzy razy dziennie, można zaufać w kwestii psa.

Zastosuj analogicznie i zobacz, ile wytrzyma.
W najgorszym wypadku przez tydzień nie będziesz żył w chlewie ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
@wykopowajulka15: przyznam, sam nie jestem jakimś pedantycznym czysciochem i zdarzało mi się zapuścić miejsce w którym mieszkam, moje partnerki w obydwu poważniejszych związkach w których byłem wcale nie były lepsze, ale gdy już dojeżdżało to do pewnego poziomu to potrafiliśmy się zdyscyplinować i ogarnąć - albo razem, albo jedno z nas jeśli akurat drugie pracowało. Byłem przez jakiś czas w relacji w której znalazłem się w pozycji wiecznego sprzątania po partnerce,
  • Odpowiedz