Wpis z mikrobloga

jest wyjscie :D wystarczy troche byc bezrobotnym, i zaczyna się doceniać możliwość zarabiania


@b0dyload: ja byłem dużo na bezrobociu i to był zajebisty czas ale miałem po prostu Poduszkę finansowa. Lubię swoją pracę, serio ale tak jak ktoś wyżej powiedział mnie dobija fakt że oddaje komuś 1/3 swojego życia i dostaje za to tylko jakieś śmieszne papierki. I nawet nie chodzi że tych papierków jest mało bo jak na polskie warunki
@AniaHaniaWarszawa no mowie po sobie bo poszedłem na studia informatyczne i byłem w szoku jak ja mało pamiętam ze szkoły, jeśli chodzi o matmę głównie.

Musiałem robić powtórkę całego materiału z liceum, a potem i tak to #!$%@?łem bo za dużo stresów i w sumie to nie miałem czasu aż tyle na studia i naukę.

Żałuję że oczywiście zamiast pójść na prywatne, gdzie było by lżej na pewno, to wybrałem lepsza uczelnie
@greenbong: ja znowu ponad rok temu nie miałem pracy, bez poduszki finansowej, od ponad roku mam nową, i lubię ją - uczę się nowych rzeczy, poznaje nowych ludzi, żeby ją zmienić musiałbym dostać 200% mojego wynagrodzenia, co raczej się nie zbliża - i jest mi dobrze :)) ale znam też to uczucie o którym mówisz ;)