Aktywne Wpisy

Lardor +131
Wstaje rano wychodzę z klatki a tu mam taki widok xddddd #krakow oczywiście ładuje wszystkie i dziś jadą do lamusowni na makulaturę właśnie tam dziś się wybierałem
źródło: 1000091710
Pobierz
michalxd21 +295
Dzisiaj różowa ma zdjęcie gipsu, a że ma wizytę u innej doktor w innej części miasta w południe to poprosiliśmy o maksymalnie wczesną wizytę. No to wpisali nas na sam początek, na 8:00. Byliśmy oczywiście 7:30 bo trzeba się zarejestrować i czekamy. Czekamy, czekamy, nikt nie wchodzi nikt nie wychodzi. Księciunio dopiero o 8:35 pojawił się w gabinecie XD ale potem wina rejestracji czy pacjentów że dużo roboty.
#lekarz100k #
#lekarz100k #





Jaka praca dla osoby bardziej humanistycznej niż ścisłej. Skończyłem studia ekonomiczne, które były dla mnie koszmarem, teraz pracuje w korpo, klikając tabelki w excelu i ta praca również jest dla mnie koszmarem, i tu nie chodzi o to, że jestem za głupi i dlatego sobie nie radzę, dałem radę na studiach, w pracy też daje rade tylko typowa praca dla kogoś z umysłem ścisłym mnie męczy, zawsze lubiłem przedmioty w szkole typu plastyka, języki, geografia, przyroda, wf. Matma była znośna, ale inne przedmioty ścisłe jak fizyka to tragedia. Na studiach to samo angielski spoko, przedmioty typu psychologia, socjologia czy marketing spoko, za to rachunkowość, finanse, statystyka, matematyka itd. to istny koszmar. Mam wrażenie, że praca to jest tylko w IT i w finansach, gdzie wiem, że nie pasuje. Interesowałem się trochę tematem UX/UI i mega mi się podoba, ale na linkedinie widzę, że po 1500 osób wysyła cv na juniora xD. Grafikiem nie zostanę, bo nie potrafię rysować. Sprzedaż czy obsługa klienta odpada przez mój introwertyzm. Gdzie mógłbym znaleźć pracę? Nie chcę całe życie klepać tabelek w Excelu, a swoją drogą nw jak ktoś może lubić taką pracę, przecież to istna katorga.
#pracbaza #depresja #praca #korposwiat
─────────────────────
· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: mkarweta
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim
@mirko_anonim: jak obsluga klienta to najlepszy trening aby nie byc z------m spolecznie bedac przy tym introwertykiem co przez ludzi jak ty jest mylone z fobiami xD
Humanista introwertyk (czyli tak naprawdę pewnie nieśmiały, ale teraz nikt nie powie że jest nieśmiały), bez konkretnych pasji i zainteresowań - słabo wylosowaleś
─────────────────────
· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: razzor91