Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Skąd na wykopie porobiły się jakieś legendy o mitycznych chadach i kobietach które zmieniają partnerów jak rękawiczki? I to najbardziej o tym krzyczą osoby, które rzekomo nie wychodzą z domu i nie mają kontaktu z ludźmi.
Znam wiele osób z otoczenia w wieku 24-30 lat i każdy z nich to "związkowiec" obojętnie czy wysocy/niscy, przystojni/nieprzystojni. Wszystkich łączy to, że mają te same partnerki od lat, najczęściej poznane ze szkoły/studiów/wspólnych zajęć/znajomi znajomych/domówki. Nawet ci najprzystojniejsi siedzą od lat w tych zamych związkach i nie znam żadnego wolnego strzelca, który prowadziłby życie mitycznego singla, który spotyka się z różnymi laskami na #tinder i nigdy nie wchodzi w poważne relacje. Przecież laski, które znam na żywo bez problemu znalazłby by sobie tysiące innych na ich miejsce (nie mówię o partnerach-przystojniakach) ale jakoś wolą iść przez życie z tym samym przez lata. Każdy myśli poważnie o życiu i coś tam sobie wspólnie ogarniają powoli ale w mniemaniu wykopków każdy czeka tylko na skok w bok i nikt nie chce się wiązać bo ma kolejki chętnych - i tak są takie karynki klubowiczki czy wyzwolone julki i takie ciągnie na tinder, tylko w prawdziwym życiu i tak byś ich nie spotkał albo nigdy by nie były w siatce twoich znajomych.

#przegryw #znajomi #chad #polka #p0lka #hipergamia #niebieskiepaski #rozowepaski #przemyslenia #feels #samotnosc #tfwnogf #blackpill #redpill #zwiazki #relacje #badoo #zycie



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: RamtamtamSi
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

mirko_anonim - ✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Skąd na wykopie porobiły się jakieś legendy o...

źródło: i1lWwiVkr

Pobierz
  • 15
@mirko_anonim: Uwielbiam taki tok rozumowania ludzi zamkniętych w swojej wyimaginowanej bańce, zacznijmy od tego że opowiadasz o związkach które powstały przed wybuchem popularności tindera i zapewne przed covidem. Sam pewnie jesteś w związku od kilku a teraz gadasz jaki popsuty rynek ? Niech tylko tobie, albo twojemu znajomemu się zakończy związek szybciutko otrzeźwiejecie, chłop nic nie będzie mógł znaleźć a laska już od razu zaliczy romanse i będzie miała 10 innych
@mirko_anonim: To co się wydaje nam na pierwszy rzut oka niekoniecznie jest takie w rzeczywistości. Myślisz, że ja o każdej dziewczynie z którą uprawiałem parę razy sex mówię wszystkim wokół? Oczywiście, że nie. A dziewczyny to tym bardziej takimi przelotnymi romansami się nie chwalą. Więc skąd wiesz, że wszyscy tacy święci?
Inna sprawa, że to, że ktoś jest w wieloletnim związku to nie oznacza, że się nie rozgląda za lepszą partią.
@De_Fault: Uwielbiam słowo "przegapi".

@mirko_anonim @lentilek @De_Fault @Kamil___ @przegryw162cm

Łatwo "przegapić ten moment kiedy nie możesz się wpasować w żadne towarzystwo, bo banda idiotów w szkole a potem w grupie na studiach czuje przed tobą niczym niewytłumaczoną wyższość, a na kazdą próbę nawiązania kontaktu zbywają cię słowami że są już zajęci, mają inne plany, albo z kimś sie już umówili na imprezę (przez co wszystkie inne ekipy gdzieś się zawiązują, a
@kocimietka_BB: ja to wiem. Też pomogli mi wszyscy "przegapić" ten moment. Tylko w moim przypadku bardziej starzy którzy za wszelką cenę izolowali mnie od jakiegokolwiek towarzystwa (bo alkohol, narkotyki, diabeU i zUo. Czasem tylko sobie pluję w brodę że mogłem coś więcej zrobić, bardziej tryhardować ale w sumie i tak by pewnie nic nie dało. Just #!$%@?łem bo nie wyprowadziłem się z domu w wieku 16 lat i nie poszedłem na