Wpis z mikrobloga

@Trauma_Teddy: lepiej prostytucja niż frajerstwo że dziewczyna o siebie dba wydaje kasę na ubrania zabiegi kosmetyki dobrej jakości a jakis typ myśli że dostanie taka rakietę za darmo mimo że ona szarpie swój budżet
Grażynki po 40 które nie myja nawet włosów czekają weź sobie taką a nie wymagaj super laski nie dokładając się nic do tego
@Trauma_Teddy: ”I te wasze "wymagania" sprowadzają się do 8k?xD
To się nazywa prostytucja.”
Czemu ludzie na tym portalu mają problem z logicznym myśleniem? Gdzie tak napisałam? Ten głupi artykuł po prostu sprowadził temat na trochę inną dyskusję. Jeśli faceci mogą mieć wysokie wymagania co do kobiet i np. ich wyglądu, to dlaczego kobieta nie ma mieć żadnych wymagań w stronę faceta? Przecież non stop na wykopie jest narzekanie, że ”weee, kobiety
@Linnior88: Ale to dla nas nie jest najważniejsze. Są rzeczy dużo bardziej istotne u potencjalnej partnerki niż wymalowana buzia i modny ciuch. Jakoś zupełnie pomijasz te kwestie opisując te najbardziej atrakcyjne kobiety. To wiele mówi o tym co masz w głowie. Zdaje sobie sprawę, że prawdopodobnie jesteś tylko marnym trollem, ale jeśli piszesz to na poważnie to lepiej przemyśl swoje podejście do związków, bo zalatuje biedą umysłową od Ciebie.
@Shagal: jestem bieda umysłową bo nie chce faceta , który nie wiaodmo po co w moim życiu ma być ? Lol jeśli facet jest chamem (jak ty ) nie dokłada się do niczego , nie stanowi żadnego oparcia (wątpię żeby takie sebki jak ty były w stosunku do jakiejś kobiety mile ) to po co mi wogole facet ? Jaka jego funkcja ? Ani emocjalnie nie wspiera ani materialnie a ja
@Linnior88: idziesz tutaj w skrajności, a to nie jest dobry kierunek. Takie przypadki jak opisujesz to raczej można wykluczyć bo by nawet do spotkania nie doszło. Załóżmy natomiast spotkanie dwóch osób o przeciętnym wyglądzie i podobnym poziomie zaangażowania. Jak dla mnie w takim przypadku stawianie takiej finansowej granicy jest co najmniej niesmaczne. I tutaj nawet nie chodzi o skąpstwo czy cos, tylko to strasznie tracą taką sprzedajnoscią
@Shagal: założę się że gdyby kobieta przytyła zaczęła się źle ubierać to byś ją przestał nawet szanować xD ale dołożyć się do czegoś ? Dac na jakieś zabiegi ? Broń boże
Ma być śliczna spełniać moje chore męskie wymagania ale za swoje pieniądze xD takiego wala
@Femme-nie-Fatale:

Oho, najeżdżanie na wygląd, zasadna argumentacja czas start.

Tak, uważam się za bardzo atrakcyjną i co w związku z tym? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


Większość ludzi jest średnia z wyglądu, a już "rakiety" to rzadkość. Możesz oczywiście sama siebie uważać za bardzo atrakcyjną i wymagać od faceta finansowej rekompensaty za kosmetyki, natomiast jest spora szansa na to, że to po prostu, hmm, złudzenie ( ͡°
@Linnior88: no no. Krzycz sobie dalej xD manipuluj faktami i tym co piszesz może będzie ci lepiej. Prawda jest jedna. Starać się muszą dwie strony, czasy na posiadanie przez kobiety monopolu na argument "ale kobiety o siebie dbają" już dawno się skończył bo facet też dba o siebie i inwestuje w swój wygląd. Kobieta która oczekuję od faceta kasy jest żałosna, jeśli imponuje jej tylko kasa to życzę powodzenia.