Wpis z mikrobloga

@Linnior88: Nie zapomnij jeszcze zrobić stuidów na kilku kierunkach, prawka, 3 dzieci, zdobyć szanowany zawód (Prawnik/Lekarz) i możesz szukać wykopka z bezbonem na pół metra od siebie xD który się dołoży pół minimalnej albo i nie
a na końcu się dowiesz że on sobie weźmie 18 letnią ukrainkę albo coś bo ma mniejsze wymagania XD prawicowy wykop jest tak nie dożycia że bardziej się nie daxD

Już tak raz zrobili to
  • Odpowiedz
@SarahC: te te ich ukrianki to w mokrych snach , po co im polak jak na Badoo są biznesmeni lekarze programiści z ukriany którzy zwiali do polski i oni od progu chcą kwiaty kupować i zapraszać w różne miejsca , im tam polak potrzeby
  • Odpowiedz
no tak kobieta ma wydawać kasę na fryzjera robić sobie brwi rzęsy usta


@Linnior88: jestem ciekawy jakiemu procentowi facetów faktycznie podobają się takie nadmuchane usta - ja takich u kobiet nie trawie. Wg mnie kobiety robią to dla atencji, a nie dla polepszenia swojego wyglądu.
  • Odpowiedz
@meltdown A to da się w ogóle wydać na kobietę 8 tysięcy złotych xd? Może jeśli mówimy o małżeństwie gdzie para zna się od 10 lat i w tę kwotę wliczają się np. jakieś wakacje, bo on zarabia sporo więcej to mogę to zrozumieć ale tylko "chodząc" z jakąś laską i tyle wydać to jest jakaś patologia gruba
  • Odpowiedz
@Linnior88 teoretycznie jeśli baba musi wydawać tysiące na kosmetyczkę, fryzjera itp., to w mojej opinii nie jest warta zainteresowania bo to zrobiony pustak, który bez tych rzeczy będzie zwykłym maszkaronem.
  • Odpowiedz