Wpis z mikrobloga

@Femme-nie-Fatale:

Aż tak Cię boli czyjaś samoświadomość i pewność siebie, która UWAGA skądś musi wynikać (a nie tylko z własnych ZŁUDZEŃ)?


akurat ta kobieca pewność siebie bierze się z atencji, którą dostajecie od spermiarzy. Było tu na wykopie kilka eksperymentów społecznych, mój ulubiony to laska, która wrzucała zdjęcia z alko co piątek i opisywała jaka to nie jest smutna i samotna. To, co spermiarze #!$%@? w komentarzach było czystym złotem xD
  • Odpowiedz
@Femme-nie-Fatale: dokładnie oni mogą wymagać żeby miała super figurę , makijaż zabiegi żeby buzia ładnie wyglądała ale jak ty wymagasz od niego to zaraz stek wyzwisk i szantaż że jesteś materialistka egoistką itp , tobie nie wolno tego co im czyli mieć wymagan
  • Odpowiedz
@Shagal: jeśli powieksze sobie usta za 1400 zł i zafarbuje włosy na jasny blond u fryzjera za 1000 to nie pójdę na randkę z typem który nawet za mnie nie zapłaci w restauracji
A nawet jeśli kobieta tego nie robi to nadal istnieje coś takiego jak różowy podatek kobieta mimo że zarabia mniej to za artykuły higieniczne , kosmetyczne płaci więcej bo dla kobiet są droższe
  • Odpowiedz
gdyby kobieta przytyła zaczęła się źle ubierać to byś ją przestał nawet szanować


@Linnior88: to od razu uciałbym jakikolwiek kontakt.
Jeszcze znajomy by mnie zobaczył z taką babą i byłby wstyd na dzielni.
  • Odpowiedz
@Shea_99: Jakie urojenia?

Uważasz, że jako laska nie masz mieć żadnych wymagań względem drugiej strony? Pick me girl ¯\(ツ)/¯


@Femme-nie-Fatale: Kompletnie bez związku z tematem zarzuconym przez opkę założyłaś sobie swoją tezę i próbujesz ją bezsensownie forsować. Nikt tu nie napisał, że kobiety nie mogą mieć wymagań. Dyskusja odnosi się do artykuły, a ten nie ma nic do rzeczy w kwestiach o których piszesz. Jesteś jak pisowiec który dostał do
  • Odpowiedz
zeby być petardą nie trzeba doczepów, sztucznych rzęs, war itp. a w znacznej większości przypadków te rzeczy tylko oszpecają taką dziewczynę choć ona myśli inaczej


@Silver86: i kobiety tego naprawdę nie rozumieją.
Jak widzę kobietę z doczepami, rzęsami, wargami to zawsze porównuję do klauna.

@Linnior88: Petarda to nie sztuczność, ale skąd mogą to wiedzieć brzydkie baby
  • Odpowiedz
Czyli dla Ciebie jest ważny tylko wygląd zewnętrzny... Fajna odklejka. Do tego obrażasz gościa, który napisał Ci to samo nic o nim nie wiedząc. Może jest nawet chadem, a Ty przez jego komentarz zakwalifikowałaś go do seby XDD Jesteś pewnie trollem.


@Neko-chan51: nie, ona naprawdę jest tak toksyczna.
Gruba, brzydka i ma borderline.
  • Odpowiedz
@Linnior88: jesteśmy raczej z różnych bajek, bo ja w życiu nie umówiłbym się z kobietą która ma napompowane usta i sztuczne włosy. To co dla Ciebie jest zaletą, dla mnie jest wadą. Ogólnie to jest ok, każdy sobie żyje jak chce, ale myślenie że jak sobie napompujesz usta to z automatu stajesz się obiektem westchnień jest błędem. A już oczekiwać że facet będzie płacił z twoje operacje to kabaret.
  • Odpowiedz
@Shagal: ja już się naogladalam różnych rzeczy w życiu i powiem ci tak facet bierze na żonkę skromna żeby było tanio a na prostytutki żeby ją zdradzić idzie do typowych rakiet , tyle w temacie
Nigdy się nie nabiore że komuś się nie podoba sztuczność , wy nawet nie wiecie kiedy kobieta jest zrobiona
  • Odpowiedz
jeśli powieksze sobie usta za 1400 zł i zafarbuje włosy na jasny blond u fryzjera za 1000 to nie pójdę na randkę z typem który nawet za mnie nie zapłaci w restauracji


@Linnior88: profesjonalistka obrobi kiełbę za 200 zł
I też jest "zrobiona".

Stosunek cena/jakość się nie spina.
  • Odpowiedz
@Shea_99:
“Kompletnie bez związku z tematem zarzuconym przez opkę założyłaś sobie swoją tezę i próbujesz ją bezsensownie forsować. Nikt tu nie napisał, że kobiety nie mogą mieć wymagań. Dyskusja odnosi się do artykuły, a ten nie ma nic do rzeczy w kwestiach o których piszesz.”
Oczywiście, że ma, pośrednio, ale ma.
Jeden temat może być podstawą do innych wniosków.
Akurat jak czytam te wykopowe wpisy, to już od dawna rzuca mi
  • Odpowiedz
@Linnior88: i co w tym dziwnego? Do związku bierzemy wartościowe kobiety, a te do seksu mogą być kompletnymi pustakami. Tobie widać nie przeszkadza być traktowaną przedmiotowo, ba Ty to postrzegasz jako zaletę. Dla Ciebie liczy się tylko to, czy ktoś chce iść z Tobą do łóżka. To dużo mówi o tym co masz w głowie. Czy nie było czasem tak, że faceci brali Cie pod uwagę tylko po to żeby zaruchać,
  • Odpowiedz
@Shagal:
1) jestem dziewicą więc gadasz sam do siebie
2) kiedy o siebie super dbałam faceci mnie całowali po nogach jak zrobiłam się "zwykła " to cudowne traktowanie się skończyło (ostateczny dowód że wylew nasienia do mózgu starczy żeby facet zrobił wszystko tylko bo dobrze wyglądasz )
3) no bardzo mnie chcieli tylko wyruchać jak jeden był ze mną 3 lata kupował prezenty i nawet z nim nie spałam
  • Odpowiedz
1) jestem dziewicą więc gadasz sam do siebie

chyba orleańską ( ͡ ͜ʖ ͡)
Turasy w okolicy już dobrze wiedzą kim jesteś

2) kiedy o siebie super dbałam faceci mnie całowali po nogach jak zrobiłam się "zwykła " to cudowne traktowanie się skończyło (ostateczny dowód że wylew nasienia do mózgu starczy żeby facet zrobił wszystko tylko bo dobrze wyglądasz )


Faceci nie całowali po nogach, tylko chcieli
  • Odpowiedz