Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko197
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Milosz176
Milosz176

Milosz176

Dołączył 3 lata i 10 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 2338
  • Znaleziska 319
  • Mikroblog 2019
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 2

633

Ogłosili rozejm, błyskawiczny obrót spraw. Izrael przypuścił uderzenie

Pokaż treści 18+

Ogłosili rozejm, błyskawiczny obrót spraw. Izrael przypuścił uderzenie

Izrael przeprowadził naloty na południowy Liban i zagroził kolejnymi uderzeniami na Bejrut mimo ogłoszenia nowego zawieszenia broni. - Na obecnym etapie armia będzie kontynuować działania ogniowe i lądowe - zapowiedział izraelski minister obrony Israel Katz.

Kolekcjoner_dusz
z
wydarzenia.interia.pl
dodany: 04.06.2026, 14:03:11
  • 106
  • #
    izrael
  • #
    liban
  • #
    wojsko
  • #
    wojna
  • #
    wiadomosci
  • #
    informacje
Milosz176
Milosz176
Milosz176 05.06.2026, 04:45:19 via Wykop
  • 2
@ButtHurtAlert: 67 i do pieca...
Anonim5
Anonim5
22.04.2026, 14:52:53
  • 14
#przegryw ogórkowa chuopska #jedzzwykopem #zupa
Anonim5 - #przegryw ogórkowa chuopska #jedzzwykopem #zupa

źródło: temp_file741079069010956116

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Milosz176
Milosz176
Milosz176 22.04.2026, 15:44:50 via Wykop
  • 1
@Anonim5: z makaronem???
  • Odpowiedz
p-jerzy
p-jerzy
p-jerzy
26.03.2026, 19:46:30
  • 0
#mecz
Ej btw to normalne że się gwiżdżę na hymn Albanii czy tam przeciwnika czy ja czegoś nie rozumiem

Nie oglądam piłki serio pisze
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Milosz176
Milosz176
Milosz176 26.03.2026, 19:48:10 via Wykop
  • 0
@p-jerzy: gwiazda się na wszystkich poza Izraelem bo to antysemityzm
  • Odpowiedz
stanleyfinger
stanleyfinger
26.03.2026, 19:45:11
  • 9
#mecz Kulesza debilu co ty masz za ludzi w organizacji meczów to ja nie wiem, nagłośnienia orkiestry nie zrobić to trzeba być idiotą
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Milosz176
Milosz176
Milosz176 26.03.2026, 19:46:34 via Wykop
  • 0
@stanleyfinger: wystarczy być Kuleszą
  • Odpowiedz
PROponujek
PROponujek
26.03.2026, 19:45:15
  • 5
Chryste Panie, poważnie? Przecież to wstyd

#mecz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Milosz176
Milosz176
Milosz176 26.03.2026, 19:45:39 via Wykop
  • 1
@PROponujek: wstyd to mało powiedziane
  • Odpowiedz
MrsMsx
MrsMsx
MrsMsx
26.03.2026, 18:10:41
  • 31
Udało mi się przewidzieć przyszłość, mój wpis z 05.03.2026 czyli jeszcze przed oficjalnym wetem Batyra i jego propozycją safe zero.
Trump właśnie chce ukraść całą pomoc zebraną przez Państwa NATO czyli ponad $750 milionów dla Ukrainy i przekazać ją Izraelowi

https://wykop.pl/wpis/85243295/stwierdzenie-zakute-lby-zobowiazuje-najpierw-sprze

#polityka #ukraina #usa #iran
MrsMsx - Udało mi się przewidzieć przyszłość, mój wpis z 05.03.2026 czyli jeszcze prz...

źródło: zloto

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Milosz176
Milosz176
Milosz176 26.03.2026, 19:24:29 via Wykop
  • 5
@Aldona_Lipska: nie zapominaj że lubią małe dzieci
  • Odpowiedz
r.....r
r.....r
konto usunięte 26.03.2026, 17:34:03
  • 18
#przegryw

Sprawdzam reakcję
r.....r - #przegryw 

Sprawdzam reakcję

źródło: 1000216485

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Milosz176
Milosz176
Milosz176 26.03.2026, 19:21:15 via Wykop
  • 2
@PuchaczLesny: do żebrania na peronie
  • Odpowiedz
pieknylowca
pieknylowca
pieknylowca
26.03.2026, 18:31:39
  • 104
Jakie to smutne. Alexa, puść despacito #izrael #usa #wojna #iran #polska
pieknylowca - Jakie to smutne. Alexa, puść despacito #izrael #usa #wojna #iran #polsk...

źródło: 1000016382

Pobierz
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Milosz176
Milosz176
Milosz176 26.03.2026, 19:17:07 via Wykop
  • 7
@Bierny_Uzytkownik: jak byłem dzieckiem to nie rozumiałem malarza z Austrii co do zydow a w dzisiejszych czasach za zabawy z narodem wybranym powinien być pokojowy Nobel
  • Odpowiedz
AgentGRU
AgentGRU
26.03.2026, 18:47:01
  • 15
ciekawe z czego taki prawiczek się utrzymuje, że se jeździ pociągami nonstop, jada se w nich, pije piwko i gorzałę
#przegryw
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • Doceń
Milosz176
Milosz176
Milosz176 26.03.2026, 19:09:52 via Wykop
  • 0
@AgentGRU: para się pracą Maksyma wolczyka czy jak on tam ma
  • Odpowiedz
Lolenson1888
Lolenson1888
06.11.2025, 21:57:33
  • 6
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Milosz176
Milosz176
Milosz176 06.11.2025, 22:01:38 via Wykop
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
nith
nith
06.11.2025, 21:57:47
  • 1
Kto by się spodziewał, że spośród polskich ekip po 3 kolejkach, to Raków będzie miał najwięcej punktów.
#mecz #pilkanozna
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Milosz176
Milosz176
Milosz176 06.11.2025, 21:59:20 via Wykop
  • 1
@nith: wszyscy
  • Odpowiedz
melquiades
melquiades
06.11.2025, 21:49:36
  • 14
Przypominam że Lech na początku drugiej połowy miał setkę na 3:0
#mecz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Milosz176
Milosz176
Milosz176 06.11.2025, 21:56:52 via Wykop
  • 0
@melquiades: a ja przypomnę, że z 5 ligowym klubem też siedli w 70 min ,zaraz będzie 3:2
  • Odpowiedz
DurzyPszypau
DurzyPszypau
06.11.2025, 21:46:30
  • 7
Jak to było? Polskie kluby specjalnie chcą grać w Pucharze Paralityków aby sobie punktów nabić? xDDDDDDDD

#mecz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Milosz176
Milosz176
Milosz176 06.11.2025, 21:48:04 via Wykop
  • 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
modzelem
modzelem
06.11.2025, 21:28:20
  • 5
#warszawa
modzelem - #warszawa

źródło: image

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Milosz176
Milosz176
Milosz176 06.11.2025, 21:45:28 via Wykop
  • 0
@modzelem: cudowny i piękny mężczyzna, prezydent Polski,najwybitniejszy Polak,zaraz po panu PREMIERZE DONALDZIE TUSKU. A tak po za tym to 2:2 w meczu lecha
  • Odpowiedz
mirasKo-Kalwario
mirasKo-Kalwario
mirasKo-Kalwario
06.11.2025, 21:31:14
  • 1
#polityka zastanawiam się jaki orban ma interes w bronieniu pisowców, ciekawe czy chodzi o to że wałki były kręcone za ich rzadów i dostał swoją dole czy może liczy na ich powrót do władzy
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Milosz176
Milosz176
Milosz176 06.11.2025, 21:38:07 via Wykop
  • 0
@mirasKo-Kalwario: liczy na azyl w Polsce,jak przegra wybory.
  • Odpowiedz
bombastick
bombastick
06.11.2025, 21:32:28
  • 42
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Milosz176
Milosz176
Milosz176 06.11.2025, 21:35:20 via Wykop
  • 1
@bombastick: a więc rewolucja w rosji, będzie ciekawie
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 13
  • Strona 1 z 13
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 28.07.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 19.02.2024

    Gadżeciarz
  • Komentator
    od 14.01.2025

    Komentator

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking