Wpis z mikrobloga

Jak widzę tych pseudorowerzystów na rowerze przy -10 stopniach na asfalcie to nóż mi się w kieszeni otwiera...
Czy ci podludzie nie mają wyobraźni? Jeden upadek i wlatuje mi taki dzban pod koła i zgadnij kto pójdzie siedzieć?
Powinni wprowadzić zakaz poruszania się na rowerze na drodze publicznej jeśli temperatura spada poniżej 5 stopni...

#zalesie #gownowpis #rower #zima #hejto
  • 115
  • Odpowiedz
  • 3
@luke-dolla7 jakbym nie musial to bym nie jeździl , Pewnie, wolałabym jechac autem ale nie stać mnie na jazde. Wiesz mam wrazenie ze jak jedzie sie chodnikiem to masz podobna szanse ze ci sie wpierdzieli pod kola spadajac z chodnika, sa tak gówniane odśnieżane nie raz nawet jazda prosto grozi #!$%@? sie na jezdnie.
  • Odpowiedz
  • 386
@KingaM
No tak, normalny człowiek w takich temperaturach nie siada na rower, wybiera raczej samochód lub komunikację miejską ¯_(ツ)_/¯ zaliczysz orła, może zrozumiesz
  • Odpowiedz
@luke-dolla7 ostatnio dwóch jechało bez odblasków i świateł drogą, gdzie niedaleko mieli ścieżkę rowerową. Efekt wjadomy, stary martwy a syn w ciężkim, po tym jak ich auto pierdo##$ ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@luke-dolla7: w nie normalnym państwie, gdzie mieszkając 10-13km od miasta masz może 3 autobusy. Bywali tu ludzie, którzy z braku jakiejkolwiek alternatywy, jeździli rowerem w taka pogodę. Wielokrotnie w soboty, czy po 2 zmianach zabierałem ludzi którzy wracali z kołchozu. Serio, nie każdego można mierzyć swoją miarą, nie każdemu się udało, nikt im tego nie ułatwia (a starają się żyć) bo pół biedy jak ktoś ma kompletnie na wszystko #!$%@?
  • Odpowiedz
Biedny samochodziarz, jeszcze mu samochód się porysuje xD


@KingaM: tak tak, to pewnie samochodziarz z gwozdziem w mozgu ktory smie krytykowac swiety rowerek, nawet dawcy chowaja swoje motocykle na zime bo wiedza ze 1000x latwiej o wypadek na jakiejs koleinie lodowej, dziurze, slisko, droga hamowania samochodow tez duzo wieksza, ale rowerkowcy musza pokazac swoja "wyzszosc" i wpieprzac sie na droge, i tylko liczysz ze jak jedzie przed toba taki zeby nie
  • Odpowiedz
  • 4
@luke-dolla7 ja to tam nawet podziwiam tych co jadą na rowerze przy -15, gdy mi marznie dupa w kalesonach w drodze na przystanek. Lubię jeździć na rowerze ale nie byłbym w stanie zdzierżyć tego zimnego powietrza pizgającego po mordzie i rękach.
  • Odpowiedz
  • 3
@Przemek755
No tak, lepiej ryzykować utratą swojego zdrowia lub życia oraz narażać osoby trzecie na traumę, śledztwo, spowiadanie się policji i ewentualne bronienie się w sądzie niż poczekać godzinę na autobus w takich warunkach ¯_(ツ)_/¯
Jak tak Ci biedni ludzie pojmują świat to się wcale nie dziwię że żyją jak żyją i mają co mają.
  • Odpowiedz
@luke-dolla7: jestem kurierką rowerową od wielu lat i nigdy nie wpadłam w poślizg zimą, co innego blachosmrodziarze którzy mają problem pod górkę xD i ale urwał w realu od grudnia do lutego to normalny widok
  • Odpowiedz