Wpis z mikrobloga

Jak widzę tych pseudorowerzystów na rowerze przy -10 stopniach na asfalcie to nóż mi się w kieszeni otwiera...
Czy ci podludzie nie mają wyobraźni? Jeden upadek i wlatuje mi taki dzban pod koła i zgadnij kto pójdzie siedzieć?
Powinni wprowadzić zakaz poruszania się na rowerze na drodze publicznej jeśli temperatura spada poniżej 5 stopni...

#zalesie #gownowpis #rower #zima #hejto
  • 115
ostatnio dwóch jechało bez odblasków i świateł drogą


@ApacerPL: Ty opisujesz przypadek, gdzie rowerzyści nie posiadali obowiązkowego wyposażenia. OP #!$%@? się do prawidłowo jeżdżących.

No tak, lepiej ryzykować utratą swojego zdrowia lub życia oraz narażać osoby trzecie na traumę, śledztwo, spowiadanie się policji i ewentualne bronienie się w sądzie niż poczekać godzinę na autobus w takich warunkach ¯(ツ)


@luke-dolla7: Ile takich wypadków miało miejsce na przestrzeni ostatnich lat?
Powinni wprowadzić zakaz poruszania się na rowerze na drodze publicznej jeśli temperatura spada poniżej 5 stopni


@luke-dolla7: jeżeli uważasz że w ostatnim czasie jest ślisko na drogach, to oddaj prawko xD

ślisko to jest koło zera.
@luke-dolla7: "No tak, lepiej ryzykować utratą swojego zdrowia lub życia oraz narażać osoby trzecie na traumę, śledztwo, spowiadanie się policji i ewentualne bronienie się w sądzie niż poczekać godzinę na autobus w takich warunkach ¯(ツ)
Jak tak Ci biedni ludzie pojmują świat to się wcale nie dziwię że żyją jak żyją i mają co mają. "

A ile to samochodziarzy się #!$%@? po miastach? I naraża osoby trzecie na
  • 7
@drzdrzownica
Opony zimowe na rowerku zamontowane?
Widzę, że sekta pedalarzy na prawdę istnieje i żyje w swojej odklejonej bańce xD

Wg przedstawicieli sekty:
-mam zachować bezpieczną odległość od rowerzysty (czyli mam jechać lewym pasem pod prąd, bo jak się #!$%@? wyłoży to głowę będzie miał przy podwójnej ciągłej)
-mam nie jeździć samochodem po drodze bo rowerzyści chcą pojechać sobie do pracy w zimie, na oblodzonej drodze przy -10 stopniach i smogu
-ślisko
@Fiodooor nie istotne co robie. Pracuje za typowe polskie stawki ale z muszę wynająć mieszkanie i opłacać lekarza to kasy brak. Nie to jest istotne w temacie.

Czemu wszystkim to przeszkadza jeszcze jeździłem autem to nigdy nie jeździłem za rowerzysta blotnik w błotnik tylko tyle na ile wiedziałam ze zdaze za reagować albo sie zatrzymać nawet jesli bu oznaczało to jazdy kilka km za takim delikwentem a wyprzedzeniem tak samo jak bym
@luke-dolla7:

mam zachować bezpieczną odległość od rowerzysty

Tak. Nie, nie musisz zjeżdżać na lewy pas, wystarczy że chwilkę poczekasz :) już widać, że jesteś totalnym aroganckim ignorantem, który wszędzie się spieszy, i przekłada siebie ponad innych. Typowe.

mam nie jeździć samochodem po drodze bo rowerzyści chcą pojechać sobie do pracy w zimie, na oblodzonej drodze przy -10 stopniach i smogu

Patrz Wyżej. I otrzyj łzy z oczu

ślisko to jest tylko
@luke-dolla7: Moim zdaniem twoja #!$%@? jest słuszna co nie znaczy, że rower w zimę będzie złym wyborem. O ile odśnieżą drogi i dtrki, a rower będzie dopasowany do warunków (np. rower górski z takimi dużymi przyczepnymi oponami) to nie ma co się czepiać rowerzystów. Jednak jak jeżdżą starymi składakami jak mówisz no to ryzyko wypadku wzrasta. Ja bym takich rowerzystów porównał do ludzi co zimą na letnich jeżdżą.