Wpis z mikrobloga

Jak widzę tych pseudorowerzystów na rowerze przy -10 stopniach na asfalcie to nóż mi się w kieszeni otwiera...
Czy ci podludzie nie mają wyobraźni? Jeden upadek i wlatuje mi taki dzban pod koła i zgadnij kto pójdzie siedzieć?
Powinni wprowadzić zakaz poruszania się na rowerze na drodze publicznej jeśli temperatura spada poniżej 5 stopni...

#zalesie #gownowpis #rower #zima #hejto
  • 115
  • Odpowiedz
  • 11
@luke-dolla7 o zajebiście, następny zakaz wprowadzić! Zakaz jazdy na rowerze ( ͡º ͜ʖ͡º) co się Mirek zesrał że ktoś jedzie rowerem i trzeba zakazać! I jeszcze pisze że to on jest normlany a wszyscy inni nie.
  • Odpowiedz
Nie pracuję w urzędzie statystycznym. Starczy, że jeden mi wpadnie pod koła :)


@luke-dolla7: I ilu już Ci wpadło?

Odnoszę wrażenie, że walczysz z problemem, który prawdopodobnie nawet nie istnieje. Ale co kto lubi.

  • Odpowiedz
  • 16
Powinni wprowadzić zakaz poruszania się na rowerze na drodze publicznej jeśli temperatura spada poniżej 5 stopni...


@luke-dolla7: Jest wiele krajów zimniejszych niż Polska, gdzie poruszanie się rowerem przez cały rok, również w siarczyste mrozy, ze śniegiem po kolana, to norma. A więc da się ( ͡º ͜ʖ͡º) Zamiast krytykować ludzi, którzy z różnych powodów jeżdżą rowerem zimą, po prostu zadbaj o to by omijać ich większym
  • Odpowiedz
@luke-dolla7: no sory ale taka jest prawda, zesrałeś się. szukasz zaczepki to ją masz xD
prawisz o bezpieczeństwie i moralności a ciężko ci zwolnić trochę, poczekać, przepuścić. nie dociera do ciebie że jedziesz pojazdem ważącym 20x więcej z prędkością 3x większą, i w związku z tym musisz zachować większą ostrożność niż rowerzysta lub pieszy. zachowujesz się dosłownie jak przerośnięte rozpieszczone dziecko.
  • Odpowiedz
Czy ci podludzie nie mają wyobraźni? Jeden upadek i wlatuje mi taki dzban pod koła


@luke-dolla7: Zachowuj odstęp i ostrożność w trudnych warunkach, albo oddaj te prawko, co znalazłeś w czipsach. Jak zimą nie potrafisz jeździć bezpiecznie, to wsiądź w tramwaj.
  • Odpowiedz
@luke-dolla7: no i ktoś mądrzejszy od nas wymyślił że masz robić odstęp minimum metr od rowerzysty ale widze że masz przejawy działania szarych komórek więc dla bezpieczeństwa obu zrobisz większy nie :) to czemu się boisz że ktoś ci wpadnie pod maskę?
Dobrze że nikt się z takimi zdaniem się nie liczy bo rowerem od święta po bułki jeździłoby się.
  • Odpowiedz
-mam zachować bezpieczną odległość od rowerzysty (czyli mam jechać lewym pasem pod prąd, bo jak się #!$%@? wyłoży to głowę będzie miał przy podwójnej ciągłej)


@luke-dolla7: tak? 1 m w przepisach, w niektorych krajach UE 1.5 m, pas ma chyba standardowo okolo 2.5 m szerokosci, czesto nawet w normalnych warunkach na drodze brakuje dystansu, a jesli jest snieg i mroz to tym bardziej dobrze byloby, abys wyprzedzal sobie innym pasem. Ponad
  • Odpowiedz
  • 0
@NKPL
Jak zachowam metr czy półtorej, a rowerzysta wpadnie w poślizg i przewróci się pod koła to nadal jest w zasięgu moich kół. Latem to wystarczy, zimą nie. Wspomnę jeszcze o starszych osobach, co napędzając swój pojazd oscylują na lewo i prawo jakieś pół metra od pozycji wyjściowej.
  • Odpowiedz