Wpis z mikrobloga

I jak tam Wasze elektryki spisują się przy tych temperaturach jakie mamy to jest -15 lub -20 stopni C? :D


hehe sa cieżary nie?

Niech zgadnę zasięg 50 kilometrów bez ogrzewania i najlepiej jezdzic wkoło komina.

Mam nadzieję że teraz właśnie w taką pogodę jeszcze bardziej rozumiecie jak daliście się oszołomić ecoświrom

#ekologia #motoryzacja #zima #tesla #pogoda
  • 91
@FuckYouTony Tesli nie kupiłem chociaż chciałem, żonie się nie podobał (model y) wiec padło na Skode Enyaq. W Skodzie różnica między zima a latem to jakieś 30%.
Więc TYPIE, źle wybrałeś. I skoro ci tak nie pasował, to trzeba było sprzedać po miesiącu a nie dwa lata się męczyć.
@Chris_Karczynski: były, sam wrzucałem (oczywiście nie weszło na główną). W II RP dopłaty sięgały 50% ceny samochodu, bo byliśmy najbardziej zacofanym motoryzacyjnie krajem w Europie. A prasa pisała, że nic nie zastąpi koni i automobil to tylko ciekawostka ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@majk_emigrant

To nie było pytanie retoryczne, oczekiwałem normalnej odpowiedzi.


Jeśli to nie Tesla z włączanym sentry to ubytek jest groszowy.
były, sam wrzucałem (oczywiście nie weszło na główną). W II RP dopłaty sięgały 50% ceny samochodu, bo byliśmy najbardziej zacofanym motoryzacyjnie krajem w Europie. A prasa pisała, że nic nie zastąpi koni i automobil to tylko ciekawostka ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@PiotrFr: Masz jakieś źródło tych rewelacji? Sorry, ale wydaje mi się, że #!$%@? głupot. Szczególnie że to była II RP czyli w przededniu wojny światowej xD
@Chris_Karczynski: Błąd w rozumowaniu jest taki, że wyobrażasz sobie że każda Tesla i każde EV będzie się ładować zawsze i wszedzie na ładowarkach 150-350kW. Jest tak, bo przyzwyczailiśmy się do tankowania na stacji benzynowej, np. raz w tygodniu i nie widzimy różnicy czy jesteśmy w trasie czy tankujemy samochód w tygodniu pracy.

Otóż przepisy budowlane już dawno powinny być uproszczone i w każdym nowym apartamentowcu / parkingu powinny być stawiane ładowarki
@blackghost:

I jak tam Wasze elektryki spisują się przy tych temperaturach jakie mamy to jest -15 lub -20 stopni C? :D

Niech zgadnę zasięg 50 kilometrów bez ogrzewania i najlepiej jezdzic wkoło komina.


lol, nawet do bycia hejterem trzeba miec 3 cyfrowe iq lub jakas podstawowa wiedze. Pisz posty jak spelnisz, ktorys z tych warunkow xD Smieszy mnie to podwojnie bo te -15 rozlozy diesle w pierwszej kolejnosci xD
Pobierz jasonfly - @blackghost: 
I jak tam Wasze elektryki spisują się przy tych temperaturac...
źródło: download