Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Jedną z najgorszych pigułek jaką przełknąłem i do tej pory się dławie jest fakt, że jako dorosły nic wielkiego w życiu nie osiągne, nie będę miał życia jak na filmach i w serialach chociaż byłem święcie przekonany, że to właśnie mi się przytrafi bo nie chce wieść życia typowego szarego Polaka xD. Zawsze słuchałem narzekania rodziców na biedę, kiepskie życie, kłótnie rodzinne, itd. Dodatkowo inni wokół wcale nie mieli lepiej to sobie pomyślałem, że ja taki na pewno nie będę. KIEDYŚ TAM będę miał super rodzinę, kochającą żonę, pewnie jakieś dzieci, psa, itp. Ewentualnie jak będę chciał to kiedyś się w każdej chwili mogę przeprowadzić do Miami i tak spędzić reszte życia xD Kompletnie nie akceptowałem, że będę jak każdy.. o niee, to nie ja! wszystko zrobię inaczej, nie będę typowym szarakiem praca 8h, dom i bowiązki, kredyty, ból pleców, codzienność. Być może nawet będę kimś ważnym w świecie i albo będę zarabiał kupę kasy albo będę w jakiś sposób znany. Może coś odkryje nawet?

Jaka jest rzeczywistość? Praca którą średnio lubię i za którą średnio płacą. Brak jakiejkolwiek różowej od kilku lat i coraz mniejsze szanse na znalezienie w przyszłości. Ciągłe zmęczenie i brak chęci na cokolwiek w czasie wolnym. Małe mieszkanie w ktorym gnije. Brak znajomych. Pierwsze siwe włosy. I co? dalej social media pokazują, że można wszystko, w serialach same udane życie pełne przygód i niespodzianek. Filmy, w których zwykły chłopak staje się geniuszem i rewolucjonizuje świat, tylko tym razem nie dam się nabrać.. jestem za stary

#suicidefuel #doomer #przemyslenia #agepill #przegryw #samotnosc #tfwnogf #zycie #tinder ##!$%@? #doroslosc #mlodosc #tinder #feels #depresja



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

mirko_anonim - ✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Jedną z najgorszych pigułek jaką przełknąłem ...

źródło: comment_1667155804nO5Jp7X7XNV71Sr6zrhA54

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
@mirko_anonim jak ja doskonale cb rozumiem, zdążę napisać zanim zlecą się tu hieny normiki.

Zapewne masz pecha należeć do tych paru procent "szczęśliwców" których nazwałbym marzycielami czy innowatorami. Są to ludzie którzy przede wszystkim kwestionują zastany ład a nie jak normiki które przyjmują to jak ustawienia fabryczne w simsach. Stąd niezrozumienie na każdym kroku, bo normiki na to reagują agresją - uwielbiają szufladki a ty nie pasujesz.

System takich ludzi cycka okrutnie
  • Odpowiedz
Nie wiem jak ty ale mnie słońce mega napędza i byłbym w innym miejscu gdyby ciepło i długi dzionek trwały tak ze dwa razy dłużej.


@jobzpaticzku: a ktoś ci broni pracować większość roku i wyjechać na wakacje w zimę do ciepłych krajów na 1-3 miesiące?
Ja jestem prostym chłopem ze wsi, pracuje na torach w UK, i pomiędzy grudniem a marcem wyjeżdżam do gorących krajów, kuba, Puerto Rico, Australia, na wyprawy
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: no to rusz ta tłusta doope,

Je jestem prostym chłopem ze wsi, jeżdżę na tirach w UK 3-5k£ na rękę miesięcznie,sam się wszystkiego dorobiłem w wieku 30 lat.dom samochód.

Wakacje co roku 2-3 razy łącznie 1-3 miesiące.
Główny wyjazd w zimę do ciepłych krajów, na wyprawy bikepackigowe, polecam na Kubę "La Ruta mala" np.
Naładowany energią, witaminami, słońcem, dużo sportu, chłop się czuje jak nowo narodzony po takich wyjazdach
  • Odpowiedz