Wpis z mikrobloga

@ch3ap: na szczęście nie chodzę do kołchozu, tylko jeżdżę okazyjnie w pyszne.pl i zarabiam tak mało, że dostanę zwrot podatku. Zbadałem, że pobierasz rentę. Ona właśnie jest wypłacana z pracy właśnie takich jak to nazwałeś "frajerów", którzy chodzą do kołchozu, także trochę szacunku do ludzi pracy, bo byś g---o miał a nie rentę. Ja na szczęście z racji kwoty wolnej 30k od podatku nie bule kasy na takich niewdzięcznych renciarzy
  • Odpowiedz
@mieszkamzmamusia: no dobra może zbyt agresywnie zareagowałem. ale na wykopie jest wszechobecny hejt na rencistów. nie wiesz jak to jest być chorym psychicznie bądź fizycznie. mieć jakąś dysfunkcje.
wiem iż inflacja wrasta z każdym socjalnym programem, ale każdemu należy się godne życie... mimo że te przeszło 1000 zł miesięcznie to nie są kokosy. jak sam wiesz. także tak tylko pisze, sory za obraze.
  • Odpowiedz
@ch3ap: psychikę też mam kiepska, bo juz w 2003 roku byłem pierwszy raz u psychiatry. Teraz od trzech lat znowu chodzę ponownie, bo że stresu nie mogłem funkcjonować. Mimo tego nic z tego nie mam, ani orzeczenia o niepełnosprawności ani renty. Zatem coś o tym wiem, ale przy lekach typu SSRI da się funkcjonować. Nic się nie stało. Ofenysynwie napisałeś, ja też może trochę odpowiedzialem. Nie ma tematu, nie żyjmy
  • Odpowiedz
@name_taken: dokładnie tak. Renta socjalna uśredniając z 13 i 14 i innymi bzdetami typu pielęgnacyjne to jest średnio ok 2k na miesiąc. @qew12 często wspomina, że nawet nie ma siły i nie chce mu się na kompie siedzieć i nie oszukujemy się już to widzę, jak op 10 dostaje te 2k renty a 11 idzie do biedry, trzymając CV w zębach.
  • Odpowiedz