Wpis z mikrobloga

Ej, chłopy, a wy wiecie jak n0rmiki to robią, że zawierają związki z babami?

Bo na dobrą sprawę, to ja w wieku 33 lat nie mam pojęcia o tym, jak n0rmany od takiej luźnej znajomości i small talku przechodzą do takiej fazy, że są w związku z jakimś loszyskiem.

Jako spierdon nigdzie nie wychodzę, nie mam znajomych i nie byłem nigdy świadkiem rozwoju n0rmickiej znajomości o charakterze międzypłciowym

#przegryw #przegrywpo30tce
  • 75
  • Odpowiedz
chodzi o to że się sobie podobają i jest przysłowiowy pociąg seksualny


@KRZYSZTOF_DZONG_UN: to podstawa, ale byłeś kiedyś świadkiem jak n0rmicka znajomość się rozwija? Jak dochodzą do tego, że od powitania "cześć-cześć" i small talku o pierdołach przechodzą do etapu, gdzie się spotykają w charakterze związkowym oraz po jakim czasie rozpoczynają peklaż?
  • Odpowiedz
@ArmageddonPrzeciwBladziom: To po prostu procesy w romantycznej mikrosferze, w której dwa obiekty (typowo mężczyzna i kobieta) przyciągają się wzajemnie siłą magnetyzmu emocjonalnego. Zjawisko to manifestuje się poprzez dynamiczne ruchy obu obiektów w określonym punkcie przestrzeni czasowej. Energetyczna wymiana, często w postaci uśmiechów, gestów i dialogów, odbywa się z różnymi częstotliwościami i amplitudami, przy czym temperatura emocji może wykazywać niestabilności zależnie od czynników zewnętrznych, takich jak atmosfera, preferencje estetyczne czy stopień zgodności
  • Odpowiedz