Wpis z mikrobloga

Ej, chłopy, a wy wiecie jak n0rmiki to robią, że zawierają związki z babami?

Bo na dobrą sprawę, to ja w wieku 33 lat nie mam pojęcia o tym, jak n0rmany od takiej luźnej znajomości i small talku przechodzą do takiej fazy, że są w związku z jakimś loszyskiem.

Jako spierdon nigdzie nie wychodzę, nie mam znajomych i nie byłem nigdy świadkiem rozwoju n0rmickiej znajomości o charakterze międzypłciowym

#przegryw #przegrywpo30tce
  • 75
  • Odpowiedz
@ArmageddonPrzeciwBladziom: autentycznie jestem też tym zafascynowany, bo kompletnie tego nie ogarniam. Pewnie to dlatego, że hołduję zasadzie "nie interesuje mnie twoje życie prywatne i w zamian proszę o to samo", a 95% społeczeństwa nie umie rozmawiać o niczym innym.
  • Odpowiedz
autentycznie jestem też tym zafascynowany, bo kompletnie tego nie ogarniam. Pewnie to dlatego, że hołduję zasadzie "nie interesuje mnie twoje życie prywatne i w zamian proszę o to samo", a 95% społeczeństwa nie umie rozmawiać o niczym innym.


@melepete: tak jest, n0rmickie obyczaje i te ich "tańce godowe" to CZARNA MAGIA dla poczciwych huopów
  • Odpowiedz
@ArmageddonPrzeciwBladziom: Zapisz się do wolontariatu ze zwierzętami i tam postaraj zaprosić jakąś po wykonanej pracy, na jakąś kawe.

Ewentualnie #mirekszukazony albo katolicka swadzka na instagramie. Jest taka tik tokerka najjjjka, napisz do niej na instagramie, ona tam poznala swojego ex. To taki profil na ig, gdzie katole się dobierają w pary, jak na tinderze. Istnieje wysoka szansa, na spotkanie poukładanej dziewczyny, bo takiego typu dziewczyny bardzo respektują prawo
  • Odpowiedz
@Aluminium_Glin: doceniam twoją fantazję w kwestii szukania potencjalnej partnerki. Jednak katoliczki to nie jest mój target, ponieważ mam zupełnie inny mindset. Poza tym uważam, że wiele z tych pozornie cnotliwych katoliczek to hipokrytki, które co innego deklarują, a co innego czynią w rzeczywistości.
Osobiście to ja się kompletnie nie nadaję do szukania baby - jestem zbyt brzydki, zbyt opóźniony w rozwoju tzw. umiejętności społecznych (social skills) i zbyt słaby psychicznie,
  • Odpowiedz
@KRZYSZTOF_DZONG_UN: przecież fizyka kwantowa jest prosta w porównaniu z psychiką ludzką.

@ArmageddonPrzeciwBladziom normalnie czuje się pewne rzeczy. nie da się tego sobie wyobrazić czy zobrazować tak jak np moment kiedy wjechać z pocałunkiem pierwszym.. wiesz kiedy możesz pocałować. samo się to robi.
Po prostu tak jakbyś miał dodatkowe opcje dostępne w swoim funkcjonowaniu które samemu są ukryte. może w ten sposób ;)

a sam moment kiedy relacja przechodzi na
  • Odpowiedz
@ArmageddonPrzeciwBladziom: normalnie, klepiesz w dupsko dla żartów jakąś koleżankę z pracy czy szkoły, a rozmowa toczy się sama. Można coś tam pożartować o ostatniej imprezce, powiedzieć jak się porzygałeś albo #!$%@?łeś nowy telefon po pijaku. Jak masz jeszcze jakieś pytania to służę pomocą.
  • Odpowiedz
@ArmageddonPrzeciwBladziom: Normalnie zagadujesz ale trzeba sobie z głowy wybić, bzdury, co wam nagadali o przegrywach, że jesteś brzydki itd, nie ma ludzi, w 100% pięknych, jakby zobaczył kobiety bez makijażu, bez tych wszystkich upiększaczy, to może by się wyleczyl z tego że jest brzydki, Mówię ci to ja przeciętny facet.
  • Odpowiedz
@ArmageddonPrzeciwBladziom:

No to napiszę Ci jak to jest (wszystkie trzy warianty które przeszedłem w życiu bo to zależy od tego jak poznajesz konkretną laskę).

Jak w szkole no to normalnie, spędzanie przerw, spacer/kawa po szkole, odprowadzenie laski na przystanek, jak widzisz że się klei sprawa czyli przytulacie się na pożegnanie, mówicie miłe słowa itd. to w końcu dojdzie do pocałunku albo jak jesteście na chacie i napalicie się to jakieś
  • Odpowiedz
@Slavcel: może znam za mało młodych kobiet. Albo patologii, nie wiem.

@Blaskun o świni masz myśleć, jak planujesz obiad. Jeśli planujesz seks, myśl o kobiecie, dziewczynie czy osobie. Chyba że jesteś zoofilem, bo w przypadku ludzi, związki opierają się na minimum szacunku odczuwanym do drugiej strony. Lochy, świnie i kukuryny świadczą o pogardzie. I strachu, tak swoją drogą a żadnej kobiety nie pociągają tchórze.
  • Odpowiedz
@ArmageddonPrzeciwBladziom: to się naturalnie dzieje u normalnych ludzi - lubisz z kimś spędzać czas, więc spędzacie go więcej, więc budzi się bardziej intymna relacja, dochodzi dotyk, przytulanie, trzymanie za rękę, wieczór we dwoje, intymna atmosfera, spojrzenie, cisza, oboje czujecie co się samo dzieje, pierwszy pocałunek, itd.

Chyba, że ktoś jest #!$%@?ą, to leci albo naturalną bajerką, albo wyuczonymi schematami PUA i też zalicza którąś bazę w oka mgnieniu.
  • Odpowiedz
@Yayra: @Ranger: @Miguelos: @Sprus: wy wszyscy 0scy w swoich pięknych komentarzach zapomnieliście poruszyć dwóch kluczowych kwestii:
- na ile punktów w skali 1-10 oceniacie swój wygląd (i na ile mniej więcej oceniają was baby, z którymi udało się wam coś podziałać)?
- do jakich bab startujecie? - interesuje mnie przede wszystkim, na ile oceniacie ich wygląd, ale też status społeczny, praca/kierunek studiów, z jakiej
  • Odpowiedz
- na ile punktów w skali 1-10 oceniacie swój wygląd (i na ile mniej więcej oceniają was baby, z którymi udało się wam coś podziałać)?


ja swój? 6-7/10 przeciętna japa, zakola, tyle, że #mirkokoksy i wzrost, ale laski oceniają mnie wyżej może dlatego żebym lepiej się poczuł może dlatego, że faktycznie tak uważają, mam to w dupie.

- do jakich bab startujecie? - interesuje mnie przede wszystkim, na ile oceniacie ich wygląd, ale też status społeczny, praca/kierunek studiów, z jakiej rodziny pochodzą


startuję
  • Odpowiedz
- na ile punktów w skali 1-10 oceniacie swój wygląd (i na ile mniej więcej oceniają was baby, z którymi udało się wam coś podziałać)?


@ArmageddonPrzeciwBladziom: i tu już przegrywasz - nie ma znaczenia na ile Ty się czujesz, tylko na ile potrafisz z tego wykrzesać całościowy pogląd. Dopóki nie jesteś 2/10, a z resztą, szkoda strzępić ryja, bo nie da się przecież wyjaśnić tych skomplikowanych relacji w jednym komentarzu.
  • Odpowiedz
@ArmageddonPrzeciwBladziom: nie rozmawiaja ludzie o takich rzeczach tylko przechodza do fizycznego kontaktu (zazwyczaj z jakims tam wyczuciem czy podchodami, zalezy tez w sumie czy ktos jest mocno przystojny i jaka ma odwagę). To przechodzi miedzy ludzmi bardziej podprogowo niz słownie, tak samo jak czytasz jakies dwuznaczne rzeczy. Ogólnie to są rzeczy najczęściej oczywiste, jak baba jakaś wie ze nigdy z toba nic nie bedzie miala to jakos to odczujesz w
  • Odpowiedz