Wpis z mikrobloga

Ja to już sam nie wiem czy ci wszyscy politycy to tacy debile czy każdy siedzi w kieszeni deweloperów XD Średnia ofertowa w styczniu wynosiła w Warszawie 13k. To już było drogo. Ale weszła beka 2% i wynosi teraz 17k. Jak wejdzie 0% to luzem przekroczymy 20-22k i będziemy mieli jedne z najdroższych kwadratów w Europie.

To nie jest śmieszne nic a nic. Wracam do gotowania bigosu.

#nieruchomosci #kredyt0procent #ekonomia #gospodarka #wkpinvestments
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mickpl: jeszcze planują dorzucić 600zł do wynajmu żeby landlord nie został wyleszczony przez nierynkowy kredyt rządowy.
Dopłaty do wynajmu to największy rak, który wprowadzono w Anglii i nie zgadniecie do czego to doprowadziło ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  • Odpowiedz
  • 16
masz afektywną dwubiegunową czy to od pogody zależy?


@thorgoth: Mam mózg i go używam, a nie estymuję na zasadzie będą rosły bo rosły XD Polecam.
  • Odpowiedz
@mickpl: panie, ja nic nie estymuje bo to rynek ściśle od politycznych decyzji zależny, estymować nieruchy w polsce to jak obstawiać u buka mecz który któraś strona z pewnością kupiła ale nie wiesz która
  • Odpowiedz
A po ile chodzą apartamenty w Monako? No właśnie ( ͡° ͜ʖ ͡°).


@dziadeq: akurat byłem ostatnio to strzeliłem fotkę. Ale większość ogłoszeń nawet ceny nie ma podanej. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Krupier - >A po ile chodzą apartamenty w Monako? No właśnie ( ͡° ͜ʖ ͡°).

@dziadeq: a...

źródło: dd

Pobierz
  • Odpowiedz
Mam mózg i go używam,


@mickpl: Czyli rozumiem że stoisz pierwszy w kolejce po hipoteke na 0% bo drugiej takiej okazji to w twoim życiu może nie być, tak?
  • Odpowiedz
czy każdy siedzi w kieszeni deweloperów


@mickpl: a w czyjej kieszeni mają siedzieć. Przychodzi do nich ktoś z kasą, prosi o to i o to to ma. Potem przychodzą banksterzy i też proszą o różne rzeczy. Obywatele do nich z niczym nie przychodzą
  • Odpowiedz
@mickpl: mick, obczaj apartamenty w dubaju i porównaj do polskich, skrobnij jakiś post o tym, proszę. Na przykład:
https://dubai.dubizzle.com/property-for-sale/residential/apartment/2023/11/2/2-years-investor-visa-fully-furnished-paym-2-137/
Powiedzmy że 10k/m2?

Powiedzmy średnie pensje tam to ile? 60k? Ale brak podatków

Edit. Aha, tylko -apartamenty- w słowa tego rozumieniu. Nie bloki, z garażem podziemnym, bez basenu, siłowni, concierge'a i c--j jeszcze wie czego brakiem.
  • Odpowiedz