Wpis z mikrobloga

*Sylwester, ludzie strzelają fajerwerkami*
HURR DURR zakazać, biedne pieski się boją!!!
*2 stycznia pies zagryzł dziecko w Zgorzelcu*
tO nIe WiNa PiEsKa xD

To jest coś niesamowitego co się teraz dzieje, ludzie dostali obsesji na punkcie psów, bambinistów w ogóle nie obchodzą ludzie, tylko pieski i ich dobrostan są najważniejsze xD
#psy #zwierzeta #zgorzelec #bambinizm #bekazlewactwa
Pobierz Lolenson1888 - *Sylwester, ludzie strzelają fajerwerkami*
HURR DURR zakazać, biedne p...
źródło: imgonline-com-ua-twotoone-3KUyYHmtwTkchHs
  • 83
Julki za bardzo porównują zwierzęta do ludzi, nadając im wszystkie cechy człowieka myślącego. Zapominają że... zwierzęta to zwierzęta i mają swoje instynkty. Tak jak pieskowi może nagle odwalić z jakiegoś popierniczonego powodu i ugryzie ciebie w rączkę w najlepszym przypadku, tak inne zwierze może ciebie zaatakować bo też jakaś lampka się im przestawi.

Tak samo jak jednocześnie bawiąc smucą julki które karmią mięsożerców karmą wegę, niszcząc zdrowie zwierzęcia. BO ONE SĄ WEGE
@Lolenson1888:
U mnie na osiedlu są takie dwa psy, nie rozumiem trzymać takiego w bloku dodatkowo. Zawsze się na mnie dziwnie patrzy, chyba zacznę się bać xd
Ogólnie lubię zwierzęta, psy i zarówno koty ale takiego nie potrafiłbym mieć
@Lolenson1888 bycie psią madką to jest inny poziom. My tego nie zrozumiemy.


@WielkiNos: na instagramie są specjalne psie profile, gdzie inne psy piszą ze sobą nawzajem i np oznaczają swoich właścicieli którzy im odpisują, czyli typ #!$%@? pisze sam ze sobą.

obrzydliwe to jest i ja tego nie ogarniam, pamiętam raz ktoś shejtował to publicznie to go baby zjadły XD
@PodniebnyMurzyn: mam dwa psy i czuję się z tym dobrze…
95,35% ludzi posiadających TTB(teriery typu Bull) nie powinno mieć jakichkolwiek zwierząt. Te rasy, bmw e46, dres, czapka #!$%@?, nerka na klacie, i piwo pod sklepem się przyciągają. Takie jest moje zdanie. Pies to nie przedłużenie f***a. Tak wymagająca rasa w rękach nieodpowiedniej osoby to trochę jak chodzenie z odbezpieczonym pistoletem w kieszeni po ulicy. Widuję prawie codziennie różne ttb na ulicy
@Lolenson1888: to jest tzw racjonalizowanie swojego swiatopogladu i dotyczy wszystkich ludzi i wszystkich pogladow. To jest tak, jakbys podswiadomie przekonywal siebie ze to "na pewno nie tak". I to niewazne czy psiarz, kociarz, konfiarz, rowerzysta, lewak, prawak itd. Jako ludzie jestesmy bardzo skuteczni w oszukiwaniu samych siebie.

Oczywiste jest ze ta kobieta #!$%@? glupoty, pies potrafi zlapac zeby zlapac i zlapac zeby zabic, poza tym to dziecko mialo wiele obrazen a