Wpis z mikrobloga

*Sylwester, ludzie strzelają fajerwerkami*
HURR DURR zakazać, biedne pieski się boją!!!
*2 stycznia pies zagryzł dziecko w Zgorzelcu*
tO nIe WiNa PiEsKa xD

To jest coś niesamowitego co się teraz dzieje, ludzie dostali obsesji na punkcie psów, bambinistów w ogóle nie obchodzą ludzie, tylko pieski i ich dobrostan są najważniejsze xD
#psy #zwierzeta #zgorzelec #bambinizm #bekazlewactwa
Pobierz Lolenson1888 - *Sylwester, ludzie strzelają fajerwerkami*
HURR DURR zakazać, biedne p...
źródło: imgonline-com-ua-twotoone-3KUyYHmtwTkchHs
  • 82
zaraz Ci napiszą że to psy rodzinne i łagodne


@4mmc-enjoyer: bo tak jest i na podparcie tej tezy mogę wkleić Ci dziesiątki artykułów.

pierwszy z brzegu: LINK

Powiedzcie mi co trzeba mieć we łbie, żeby świadomie wybrać rasę agresywną, #!$%@?ą, ciężką w szkoleniu


@4mmc-enjoyer: a co trzeba mieć we łbie aby wpisywać takie frazesy z dupy ? Bulteriery nie są ciężkie w szkoleniu, lecz aby odpowiednio je ułożyć trzeba im
@1atilla1: @flash890: a jednak zagryzł mimo że w papierach nie jest rasą agresywną.

Tak samo jak sebixy trzymające amstafy, pitbulle, rottweilery itp. oficjalnie nie są rasami agresywnymi, bo oficjalnie są kundelkami.
@1atilla1: tak, bardzo łagodne są, szkoda jednak że w statystyce pogryzień są wysoko. I powtarzam #!$%@? setny raz, normalny pies w razie niebezpieczeństwa to szczeka albo ugryzie i #!$%@?, bullterrier tak nie zrobi, on złapie i #!$%@? nie puści. Chcesz zobaczyć te Twoje rodzinne bullteriery w akcji to wpisz sobie je na sadolu, zobaczysz jakie to grzeczne pieski.
To jest coś niesamowitego co się teraz dzieje, ludzie dostali obsesji na punkcie psów, bambinistów w ogóle nie obchodzą ludzie, tylko pieski i ich dobrostan są najważniejsze xD

#psy #zwierzeta #zgorzelec #bambinizm #bekazlewactwa


@Lolenson1888: Skoro wina psa to co dalej? Uśpić i po temacie?
Piszesz o jakimś braminizmie, a sam traktujesz psy jako mądre istoty odpowiadające za swoje czyny.
Pewnie sam byś chodził z takim psem puszczonym luzem i bez kagańca.
@choochoomotherfucker:

Gdzie tak napisała? Przedstawiasz to tak, jakby jakaś losowa baba była przedstawicielką wszystkich miłośników i właścicieli psów.


Nigdzie tak nie napisała, ja nie piszę o jakiejś losowej babie, tylko o narracji, jaka teraz zaczyna panować
To kto w takim razie sprzeciwia się fajerwerkom, jeśli nie właściciele i miłośnicy psów? No nie trzyma się kupy twój komentarz.
@ipkis123:

Piszesz o jakimś braminizmie, a sam traktujesz psy jako mądre istoty odpowiadające za swoje czyny.

Pewnie sam byś chodził z takim psem puszczonym luzem i bez kagańca. A potem jakby coś zrobił to byś mówił, że nie wiedziałeś i ogólnie że cię oszukał bo miał być grzeczny


O gurwa ale masz projekcje xDD
@1atilla1: a no tak, ciężko na sadolu wpisać bullterrier w szukajkę. Może zaraz mi powiesz, że te filmiki z ataków tych Twoich "grzecznych" i "rodzinnych" piesków to ustawka, albo filmy były obrabiane? Kolejna sprawa, to że nie są one wpisane w grupę ras agresywnych, nie znaczy od razu że to potulne baranki. Dodatkowo dalej nie poruszasz tematu różnicy w pogryzieniach. Przypominam - normalny pies, normalnej rasy ugryzie i #!$%@?, bo nie
bambinistów w ogóle nie obchodzą ludzie, tylko pieski i ich dobrostan są najważniejsze


@Lolenson1888: No w sumie trochę tak jest i tak powinno być xD Jak bierzesz zwierzę domowe to traktuj je jako członka rodziny i jak najlepiej to możliwe, niezależnie czy to pies, chomik czy mrówki w terrarium. Co mnie obchodzi jakaś wojna po drugiej stronie oceanu czy głód na świecie skoro to nie moja odpowiedzialność?
@Lolenson1888: Psie matki to osoby chore psychicznie. Na studiach przeprowadzamy taki konsultacje behawioralne, kiedy ktoś ma problemy z psem i ostatnio była u nas taka Pani.
Pies był jej ,,córeczką", wszyscy sąsiedzi źli i kopali jej w drzwi aż musiała kamery zawieszać.
Pies ma full serwis, laska jest przez niego zdominowana.
Zresztą psiarze zamiast biadolić na fajerwerki raz w roku, powinni odczulać na hałas swoje psy, skoro mają czas na wojne