Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Co byście zrobili na moim miejscu? Jestem w relacji fwb, z laska która mega mi się podoba fizycznie, z charakteru, mam wrażenie że bardzo do mnie pasuje. Od początku chciałem czegoś więcej, no ale sama stwierdziła że nie chce nic poważnego na ten moment, więc odpuściłem randkowanie z nią, ograniczając nasze spotkania tylko do seksu, żeby za bardzo z nią się nie spoufalac. No i aktualnie jestem w momencie, w którym mam wrażenie że się w niej zakochałem. Wcześniej jakoś udało mi się to kontrolować i zapomnieć o uczuciach, ale aktualnie to mam mega doła po tym jak odjeżdża, że nie jesteśmy razem. Nie wiem co robić, z jednej strony bardzo ładna dziewczyna, seks jest serio super i robimy dużo rzeczy. Wiadomo, szkoda odpuścić, zwłaszcza że nie mam jakiegoś dużego powodzenia, kochanek tez że mnie słaby, trochę sam się dziwię ze się że mną spotyka. Z drugiej strony znów mam wrażenie że po każdym naszym spotkaniu cierpię coraz bardziej, wiem jednocześnie że nie jest to taka super dziewczyna, jak ja sobie idealizuje i słaby materiał na partnerkę, ale i tak mnie przyciąga. Nie wiem co robić.
#podrywajzwykopem #fwb #zwiazki #rozowepaski



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 15
@mirko_anonim: Oczywiście nie znamy dokładnie tej relacji, ale tak j.w pisali, raczej bolców jest kilka. Najbezpieczniej cieszyć się z darmowej szparki ale nie brnąć w miłości.
Od początku chciałem czegoś więcej


@mirko_anonim: czego dokładnie? Dostajesz jedną z niewielu rzeczy które mają do zaoferowania kobiety. Chcesz wyłączności? Małżeństwa? Dzieci? To nie jest materiał na żonę.

mam wrażenie że się w niej zakochałem


@mirko_anonim: Masz objawy uzależnienia się od seksu z nią, a nie zakochania. W zakochaniu wypadałoby mieć w obie strony jakieś uczucia. Ona ich nie ma.

Nie wiem co robić.


@mirko_anonim: "jeździć, obserwować", ogarniać sobie
No i aktualnie jestem w momencie, w którym mam wrażenie że się w niej zakochałem.


@mirko_anonim: no i właśnie to jest ryzyko fwb, przegrałeś w tej grze. Musisz albo przerwać, albo pospotykać się z innymi kobietami żeby odczarować tamtą.

zwłaszcza że nie mam jakiegoś dużego powodzenia, kochanek tez że mnie słaby, trochę sam się dziwię ze się że mną spotyka


@mirko_anonim: no to czemu w sumie się spotyka, tylko nie