Wpis z mikrobloga

@anteniarz: Nie wiem, to fikcja przecież... Natomiast w realnym świecie często słyszy się o obrazach które są kradzione z muzeum i potem zostają sprzedane na czarnym rynku. Nie widzę powodu dla którego taki klejnot by nie miał być kupiony przez obrzydliwie bogatego kolesia, który chciałby podarować go swojej wybrance. Bo tak romantycznie by było, no nie? Z Titanica klejnot. ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜
  • Odpowiedz
@defoxe no jak. Przecież ten koleś co jej podarował przeżył. Nawet jak już nie żył kiedy ona była stara to i tak jego rodzina by dziedziczyła. Nie tak łatwo znaleźć jakiegoś bogatego gościa, który by kupił ten klejnot i se do niego walił po cichaczu
  • Odpowiedz
@PechowaNiezdara: @WielkiNos Nie bardzo jest się czym chwalić - nie oglądanie jednego z najbardziej kasowych filmów w historii(drugi przy uwzględnieniu inflacji) do którego odnosi się masa innych elementów kultury to jednak trochę przypał. Dużo tracicie przez to.
To tak jakby ktoś się chwalił że nigdy nie czytał Pana Tadeusza.
  • Odpowiedz
nie oglądanie jednego z najbardziej kasowych filmów w historii(drugi przy uwzględnieniu inflacji)


@masz_fajne_donice: takie same zdanie masz na temat filmów marvela? xd bo one są w czołówce, więc tak samo wg twojej argumentacji kultowe i wstyd nie znać i nie oglądać xd Argumentacja boxoffice jest dosyć próżna i mało miarodajna, tak samo argument że jak popularna rzecz pojawia się kontekstowo w różnych miejscach to znaczy że trzeba znać treść źródłową xd,
  • Odpowiedz
@masz_fajne_donice ja tego jako przypału nie odbieram, po prostu nie dyskutuję ze znajomymi o Titanicu ( ͡º ͜ʖ͡º)
A gdyby ktoś nieznajomy zapytał mnie, to nie uważałabym tego za ujmę, powiedzieć, że nie oglądałam.
Tak btw ja nawet kiedyś podjęłam próbę obejrzenia, ale po 5 minutach noe wytrzymałam
  • Odpowiedz
@PechowaNiezdara: Ok - dalej nieznajomość klasyków literatury czy kinematografii to nie jest powód do dumy.

argument że jak popularna rzecz pojawia się kontekstowo w różnych miejscach to znaczy że trzeba znać treść źródłową xd,


@Eremites: Nie piszę że trzeba a że warto i nieznajomość na pewno nie jest czymś czym się warto chwalić. To różnica prawda?
  • Odpowiedz
  • 7
@randybobandy2 Jeszcze na koniec wywala diament serce ocenu który cały czas miała przy sobie a który szukała ekipa poszukiwacza xd
Pewnie kilka osób po nieudanej i niepotrzebnej ekspedycji strachi pracę ale co to naszą landrynkę obchodzi ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz