Wpis z mikrobloga

Porównanie jak najbardziej celne bo ilość odniesień w kulturze jest nawet większa jeżeli chodzi o titanica.


@masz_fajne_donice: rzecz w tym że ty narzucasz tutaj własną definicję i warunki w sprawie tego co oglądać i znać a czego nie - żeby móc komuś mówić czy fakt obejrzenia czegoś świadczy o byciu ukulturalnionym itp. xd
na pewno nie jest czymś czym się warto chwalić.


@masz_fajne_donice: wg mnie tak samo warto się chwalić, jak chwalić się na wykopie ze nie ogląda się pato mma i innych patostreamów i hotelów paradajsów czy innych takich. Czy uważasz że fakt, że takie programy biją popularności, są argumentem że głupio jest się chwalić ich nieoglądaniem?

Jak ktoś ci powie że nie oglądał choćby 1 odcinka lostów, to też będziesz uważał że
@Eremites: szkoda mi zachodu odpisywać na wszystkie twoje marne argumenty.
Pato streamy czy losty nie są powszechnie na świecie uznawane za istotny element kultury.
I o ile patostreamy to dno i rozumiem chwaleniem się nieoglądaniem tego to nie rozumiem jak ktoś mógłby się lansować że nie widział np lostów. Czy to jest jakiekolwiek osiągnięcie? Jesteś fajniejszy bo tego nie oglądałeś? Raczej po prostu nie powinieneś włączać się w dyskusję z powiązanymi
@randybobandy2 wiem, że to tylko mem ale jednak to nie był tak, że ona nie myślała o nikim innym tylko o Leo całe te 70 lat. Po prostu odżyły jej romantyczne i tragiczne wspomnienia z młodości przez tamtą ekipę szukającą skarbów. To jednak wydarzenie, które zmieniło jej życie. Sam rejs na słynnym statku i tragedia jego katastrofy to powód do wspomnień, a co dopiero młodzieńcza zakazana miłość.