Wpis z mikrobloga

Nie ma lepszego wyjścia dla przegrywa bez dziewczyny (który nie ma 110IQ+ i nie pracuje w IT) niż praca jako kierowca C+E w systemie 2 tygodnie jazdy, 2 tygodnie w domu.
W takim systemie idzie zarobić w tej chwili 7-8 tysięcy PLN, a przez 2 tygodnie w każdym miesiącu można całe dnie siedzieć na kąkuterze, podróżować czy po prostu leżeć chu*em do góry.
Drugie 2tygodnie to praca w której masz bardzo mało do czynienia z ludźmi i przez 70% czasu jesteś w stanie słuchać podcastów o hitlerze i rewolucji francuskiej.

#takaprawda #bekaztransa #pracbaza #praca #korposwiat #finanse #przegryw
  • 55
@Evarrrez: Nie ma mnie w branży międzynarodowej od 2 lat, ale pamiętam, że 5500 netto się zarabiało w 2/2 w 2019 roku, Maszonski płacił 6k. Naprawdę zarobki nic nie urosły od tamtego czasu przy tej inflacji? Musi być bardzo źle
@Meserole co ty gadasz za głupoty, jeździłeś tirem kiedyś? Masz czasu tyle ile tachograf ci pozwala wiec nie jedzisz 24 na dobe jak piszesz. Przez 6 lat robiłem w systemie poniedziałek - piątek/sobota i uwierz mi 1/1 praca w tym systemie idzie mega szybko i praktycznie nie jesteś zmęczony bo wiem że jak przyjadę w piątek mam cały przyszły tydzień wolny a dwa... Gdzie ty zarobisz 6 koła za miesiąc? Nawet na