Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
No nie mogę z tego szura, podczas #covid19 odkażał buty z wirusa po przyjściu do domu, dawka przypominająca już wzięta? A teraz wini białego faceta za to, że algorytm AI wskazywał że kobiety i czarni częściej kradną XDD. WCALE NIE MA KU TEMU PODSTAW, ANI STATYSTYK. Już nawet widownia tego szura zaczyna z nim jechać w kom. Statystyki FBI są też nic nie warte, bo przecież za nie tez odpowiada biały facet prawda @trozek ?

#teoriespiskowe #nauka #polskiyoutube #koronawirus #blackpill #przegryw #rasizm #bekazlewactwa #naukatolubie



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

mirko_anonim - ✨️ Obserwuj #mirkoanonim
No nie mogę z tego szura, podczas #covid19 od...

źródło: image

Pobierz
  • 21
@evilmalina:

Integrowanie nic nie da.
Trzeba im zabrać socjal i przywileje, surowo karać za łamanie prawa, to sami zaczną nad sobą pracować, uczyć i kształcić, żeby coś osiągnąć.
Taką drogę przeszli biali to i oni mogą.
Sztuczna integracja i głaskanie leniwców po głowie nic nie da, tylko twarda i bezwzględna szkoła życia może pomóc.
Dać wędkę i nauczyć łowić, zamiast prosić o zjedzenie ryby.
@In-Cel:

Wstawaj, ze... się, bystrzaku.
Kasa wzięta, za granie półgłowka w necie?

@MazurskiSmak @hansschrodinger

Dokładnie tak jest, sztuczne kreowanie wiarygodności, poprzez opłacanych matołów z dyplomami, dla których to jedyna droga na "wybicie się".
Ten sam schemat jest powielany przy każdej sprawie, którą trzeba narzucić społeczeństwu.
A, że większość to głupki i/lub się nie znają, to to działa...
@velmar:

Ten sam schemat jest powielany przy każdej sprawie, którą trzeba narzucić społeczeństwu.


To jest właśnie ten ciekawy schemat. Jakieś organizacje, eksperci i badacze i każdy powołuje się na siebie nawzajem. Politycy też się na nich powołują. Daje to wrażenie że jest konsensus w danej sprawie. A tak naprawdę wszyscy sterowani z jednego siedzenia, czy to politycznego czy od służ specjalnych. Daje to w praktyce potężny nacisk na ludzi.
@mirko_anonim: faszystowskie AI, zaraz powiedzą że takich złodziej wytypował AI nie dlatego że dostał takie dane które to jednoznacznie wskazywały, tylko dlatego że alignment robili głównie biali heteroseksualni mężczyźni ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@velmar z surowym karaniem w wydaniu amerykańskim jest kilka problemów:
-złapanemu na gorącym uczynku bardziej opłaca się uciekać lub rozpętać strzelaninę bo amerykańskie wyroki są bardzo długie
-długie wyroki powodują rozkład rodzin i dalszą degenerację społeczności
-koszty dla systemu są bardzo wysokie

Zamiast tego kary powinny być nieuchronne ale łagodniejsze. Niech każdy złodziejaszek dostanie prace społeczne, to jest lepsze od krótkiego więzienia bo nie powoduje kontaktu z kulturą więzienną/przestępczą i zawiera w
@MazurskiSmak: Z tzw. jutubowymi popularyzatorami nauki jest generalnie spoko jeśli trzymają się dziedziny na której się znają. Problem pojawia się jeśli zaczynają nagrywać materiały na tematy kontrowersyjne i jednocześnie nie mające wiele wspólnego z ich specjalizacją. Nie wiem dlaczego ale najwyraźniej wychodzą z założenia że skoro mają tytuł doktora to znaczy że znają się na wszystkim i nikt nie ma prawa ich krytykować bo oni są przedstawicielami nauki i są nieomylni.
@pan-bartolomeu-dias:

Napisałem "surowo karać", a nie karat długoletnią odsiadką ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Zgadzamy się w pełni, baa, ja jestem nawet za przywróceniem kary chłosty, bo to daje dobrą lekcję przy drobnych przewinieniach, gdzie dodatkowo wstyd dokłada motywację do pracy nad sobą.
Prace społeczne jak najbardziej, ale to ma być praca ciężka, a nie podpieranie się na miotle przez 8 godzin.
@mirko_anonim: Anonimie, dlaczego tak trudno komentować to co napisałem (a nie to co sobie wymyśliłeś)? Dlaczego tak trudno sprawdzić to do czego się odnosiłem. Zarówno teraz, jak i wtedy gdy pokazywałem dane i statystyki związane z Covid?

Sieć drogerii zamówiła algorytm, który rozpoznaje osoby, które wcześniej zostały już złapane na kradzieży. Ale algorytm został źle wytrenowany, bo zamiast robić to do czego miał być stworzony, jako podejrzanych wskazywał osoby czarnoskóre i
@velmar a ja myślę że prace społeczne powinny się przyczyniać do porządku publicznego. Pielenie, łatanie dziur w drogach, sypanie piasku i soli w zimę itp. Wszyscy byśmy na tym oszczędzili. Tylko niech to będzie liczone od efektów a nie godzin.