Wpis z mikrobloga

@przegro_pisarz: są ludzie którzy mają różne predyspozycje. Ja przez chorobę w wieku 28 lat nie podniosę tyle co gdy miałem 22, ani nie będę tak zwinny, szybki i waleczny jak gdy miałem lat 19.
  • Odpowiedz
@przegro_pisarz: Chłopie, parę treningów i tyle. Ja na stronglifts w 3 tygodnie 110->130 5x5 na redukcji ¯\(ツ)/¯ Gdzie przed sl leciał tylko zestaw dyskotekowy a przysiad może raz na pół roku.To nawet bardziej chodzi o wyrobienie ruchu.
  • Odpowiedz
@kyIiejenner: @In_thrust_we_trust @voov100 @Betmen @LuCzadoreQ
No tak gdybym tylko coś robił już dawno byłbym miliarderem z 800kg w totalu i 1000 przebiegu seksualnego. Wystarczy wziąć się do roboty wstawać o 5 pracować 16 godzin dziennie ćwiczyć 8h i brać zimne prysznice.

każdy na Hejto,Wykopie wie, że sie #!$%@? tak to już dawno bym 600kg w totalu miał tylko trzeba wziąć się do roboty a nie narzekać. Od dzisiaj zaczynam codziennie ćwiczyć
  • Odpowiedz
@przegro_pisarz jak nie progresujesz i nawet idzie Ci gorzej, to robisz coś bardzo nie tak. A tutaj widzę, że do przede wszystkim najwięcej trzeba poświęcić na naprawę głowy...

@Sarza01: wzrost ma pośrednie znaczenie w kontekście "budowy" do jakiegoś boju. Bardziej istotna jest proporcja długości kończyn do tułowia, a do dobrego przysiadu jeszcze znaczenie ma budowa bioder - szerokość miednicy, budowa panewek stawu biodrowego, osadzenie głowy kości udowej w tej panewce, kąt
  • Odpowiedz
@przegro_pisarz: więc należy nad tym pracować. Nie chcę nadużywać słowa terapia i psycholog, ale są osoby, które właśnie zajmują się zmianą mindsetu i nie są to typowe julki po psychologii. Po prostu trzeba ogarnąć kogoś, z kim nadaje się na podobnych falach.
  • Odpowiedz
@przegro_pisarz: też byłem przegrywem i dam rady usiąść więcej niż 120kg. Jestem pewien że każdy zdrowy chłop spokojnie da radę usiąść ponad 2 razy masę swojego ciała po odpowiednio długim i dobrym treningu. Po prostu musi chcieć
  • Odpowiedz
@Saprofit on już tu kiedyś wrzucał siady j nie wyglądało to dramatycznie źle, było kilka rzeczy do poprawy ale dramatu nie było.

Czy robisz bracing?
Prawidłowo spinasz łopatki? Robisz te ćwiczenia akcesoryjne które Ci poleciłem?

Buorac pod uwage ten wpis i poprzedni z posiadami wydaje mi się, że tak jak napisał @Saprofit Twój zasadniczy problem tkwi w głowie a nie w genetyce.
  • Odpowiedz
@Saprofit chodzilo mi właśnie o proporcje -> podobna długość uda i kości piszczelowej. Takie coś częściej występuje u niskich osób.

Sam jestem wysoki i mam długa kość udowa - tragicznie mi się robi przysiady. Muszę być bardzo dobrze rozciągnięty.
  • Odpowiedz
@Saprofit: @MamMalegoSiurka
to się nazywa przedsiębiorca czy coach, ale głównie i tak trzeba przeczytać " bogaty albo biedny po prostu inny mentalnie" " bogaty ojciec biedny ojciec " czy inne 100 książek biznesowych i do tego uprawiać sport, brać zimne prysznice i wstawać o 5. Widziałem też że są setki badań i przykładów jak Donald Trump że trzeba mierzyć wysoko i myśleć pozytywnie to się odnosi sukcesy. No chyba że jak
  • Odpowiedz