Wpis z mikrobloga

Czy ktoś jest w stanie wytłumaczyć mi fenomen bungee? Dwóch gości bez charakteru, którzy dla wyświetleń są w stanie o--------ć sushi ze spoconego wora kolegi. Jeden wygląda jak jajo a drugi jakby ktoś szympansa ogolił i nauczył chodzić na dwóch nogach.

#famemma
Rakiczan - Czy ktoś jest w stanie wytłumaczyć mi fenomen bungee? Dwóch gości bez char...

źródło: pederaści

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Rakiczan: jeszcze ten drugi obok tego łysego robi z siebie prawilniaka XD ja to za stary jestem żeby zrozumieć ich fenomen jak to jest bezbecja over 9000
  • Odpowiedz
@Rakiczan: no robią content dla dzieciaków i dzieciaki oglądają. Dla młodszych odbiorców robi się łatwo content, bo są mniej krytyczni. Chyba tag #famemma nie jest dobrym miejscem żeby pytać o fenomen bungee
  • Odpowiedz
@Rakiczan: uwaga zdradzę ci tajemnice ich(nie tylko ich ale większości strimerow i twórców z ostatnich lat) sukcesu: wypromował ich jakiś duży twórca - w tym przypadku Multi. Dziękuję, koniec tematu.
  • Odpowiedz
@GibolXD: A mnie dziwi że są tacy ludzie którzy z własnej nie przymuszonej woli napędzają ten przemysł debilizmu. Czyli miedzy innymi Ty skoro znasz całą branże i silisz się na krytykę tego chorego i przykrego zjawiska. Idiokracja w pełen krasie.
Niedługo pomarańczowy grubas jak Załecki będzie walił gołą torbą najmana po czole a wy będziecie prychać i chichotać i wydawać recenzje.

Mela na całe zjawisko i napędzających "fanów"
TigerTiger - @GibolXD:  A mnie dziwi że są tacy ludzie którzy z własnej nie przymuszo...
  • Odpowiedz
@GibolXD: Tak wygląda dyskusja. Polega na dialogu. A tobie już pianka leci z otworu gębowego. Chciałbym się dowiedzieć, o jakichkolwiek dobrych stronach zjawiskach rozpowszechniania tego debilizmu. Od ciebie sie pewnie i tak nie dowiem. Wesolych !
  • Odpowiedz
  • 0
@Rafi91LDN: Dopóki ktoś nie przekroczy granicy którą jest p-----c fizyczna nikt k---a nie ma prawa nawet tknąć drugiej osoby. Ktoś cie wyzywa i obraża? Zrób to samo, chyba że jesteś szympansem który nie potrafi sobie poradzić z szermierką słowną i musi udowodnić rękoczynami że ma racje
  • Odpowiedz