Wpis z mikrobloga

#mikrokoksy #silownia #redukcja

elo
kupiłem w lidlu wagę diagnostyczną silvercrest (XD)
wychodzi przy 190cm lvl26 - 93kg 25%bf 25.8bmi
chodzę 2x na siłkę w tygodniu fbw i basen jak się wyrobie, żre max 1500kcal dziennie, supluje 5g kreatyny tak jak pan wypok powiedział i białko ok 30g olimpu
łapy już mam chude w #!$%@?, a to 25 pewno przez cycki i bebzun XD

i pytanie laika do koksow brzmi: czy nadal redukować i #!$%@?ć na silce czy już trzymać ta wagę (serio, gdyby nie cycki i brzuch to bym nie zbijał poniżej 100 a było już 105 w szczycie)
k.....s - #mikrokoksy  #silownia #redukcja

elo
kupiłem w lidlu wagę diagnostyczną si...

źródło: 7ed46b0f4833e2563eb103807c86e4a1

Pobierz
  • 13
@kucmanteros: mogłeś kupić paczkę dobrej herbaty zamiast tego. Zaparzyć, z fusów powróżyć a herbatę wypić. Rezultat jeśli chodzi o analitykę ten sam, ale co wypiłbyś herbaty to twoje.
Po co w ogóle brandzlujecie sie tymi % tłuszczu, co? To może ma znaczenie dla tych co zrzucają wagę dla wyczynu i zejście za nisko z tkanką tłùszczową może serio być niebezpieczne dla zdrowia. Dla zwykłego człowieka w zupełności wystarczy lustro i własny
@kucmanteros: jak chcesz schudnąć to branie kreatyny jest bez sensu. I od tego bym zaczął.
A co do redukcji/masowania, to stań przed lustrem i sobie sam odpowiedz. Ale sądząc po tym że masz "cycki" a nie klatkę piersiową jak prawdziwy mężczyzna ( ͡° ͜ʖ ͡°) ja bym dalej redukował. I zrzucił tyle sadła ile się da. No chyba że życie ci nie pozwala to baw się w
od lvl 10

@kucmanteros: trochę słabo. Czasami jak się wchodzi w wiek dojrzewania będąc grubasem albo jak się jest za długo grubasem, cycki rosną nie od tłuszczu a od poziomu estrogenu w organizmie(podobnie jak u kobiet a wtedy sama redukcja nie pomoże i trzeba ostrzejszych kroków). Ale raczej nie byłeś ekstremalnym grubasem więc nie powinno być tragedii.
U każdego sadło się inaczej odkłada i niektórym w innych etapach nadwagi idzie w
@kucmanteros: wariacie, jestem w podobnej sytuacji, i ja akurat lece z redukcja dalej, czekam az podbrodek i cyce zejda bo to jest tragedia wygladowa.
Mniejsza tkanka tluszczowa to tez mniej konwersji tescia w estro, co w moim przypadku jest kluczowe poza samym wygladem.