Wpis z mikrobloga

@Doxori: Tak to jest, że ludzie nie interesujący się polityką a jedynie będący pod wpływem propagandy uprawianej przez różne jej strony nie głosują tak naprawdę za daną opcją bo i niby jak skoro nawet nie znają dobrze polityków za nią stojących lecz przeciw opcji co do której udało się ich przekonać, że jest ZŁA. Ciekaw jestem jaki procent realnie wśród głosujących nie za PiS czy Konfederacją zakładało w ogóle w konsekwencji
@Doxori: A pamiętasz te ciągłe konkursy piękności i zdecydowane zwycięstwa Kingi Dudy nad Kasią Tusk? PO przegrywała wtedy internet zdecydowanie. Można nawet stwierdzić, że sytuacja była identyczna do dzisiejszej, tylko ma odwrót - PO było dzisiejszym PiSem.
Ludzie to idioci. Można obalać PiS, ale #!$%@? nie Tuskiem. Najbardziej cynicznym, antypolskim politykiem w tym kraju.
Już niedługo im się odechce.
@Doxori: większość z nas, którzy pamiętają rządy Tuska do 2015 i ostatnie lata pisu, głosowała na lewicę tylko dlatego, że chcieliśmy #!$%@?ć posiorow od władzy. Udało nam się. A mamy #!$%@? na Tuska na serio, nawet nie jesteśmy lewakami w większości, tym bardziej, że pamiętamy przez co Po #!$%@?ło w 2015 jak chcieli przyjmować pseudo uchodźców
@Doxori 8 lat temu wykop był zasrany tym, że lewaków boli dupa i słychać wycie kolesi znakomicie. Teraz jest to samo tylko Pisowcow boli dupa. @tomasz-kalucki 8 lat temu większość w dupie miala PiS i nienawidziła Tuska xD. Karuzela kręci się dalej tak samo
@Doxori: Wiadomo, jest premierem od 3 godzin i już wszystko powinno być zrobione. Nie wiem po co to w ogóle piszę bo to całkowicie bez sensu. A to co napisałeś:

czemu nie chcą wprowadzić progu dochodowego do 800 plus. Wszyscy cisnęli ta kasę na dzieci, że utrzymujemy patologie

to już w ogóle abstrakcja. Próg dochodowy to by był wzwyż to znaczy powyżej pewnej kwoty nie należy ci się dopłata. A ty
Wszyscy cisnęli ta kasę na dzieci, że utrzymujemy patologie a teraz jak Tusk daje to cisza i jest git


@Doxori: bo cisnęli tych którzy to wprowadzili i wymyślili, a nie tego co to przyejął po fakcie. Nikt tego programu nie ruszy bo to samobójstwo wyborcze
@Doxori nie bardzo rozumiem tylko to zestawienie głosowania na konfederację z głosowaniem na PiS. Przecież konfederacja nigdy jeszcze nie rządziła, zaś w niemal wszystkich istotnych kwestiach głosowała przeciwnie niż PiS, więc?
@miku555: noooo teraz płacisz 5-10 razy więcej i niesamowicie się polepszyla służba zdrowia ( ͡° ͜ʖ ͡°) kolejek wielomisiecznych nie ma. Do prywatnych nie trzeba chodzić. Żeby ta kasa szła jeszcze na prywatne konto pacjenta z którego możesz opłacić prywatnego lekarza, to jeszcze to miałoby jakis sens. A tak to 9 procent od dochodu na ten sam nadzieję to zwykle złodziejstwo.
Jestem ciekawy jak to będzie wyglądało po 8 lat znowu.


@Doxori @tomasz-kalucki Nie wiem ale się domyślam ( ͡° ͜ʖ ͡°) Polacy, Polacy nigdy się nie zmieniają. Jedyne co się zmienia to mordy przy korycie. Dzisiaj albo wczoraj przeczytałem wpis na głównej wykopka co pisał, że pisowcy zostaną wsadzeni do więzienia przez Tuska xDDD