Wpis z mikrobloga

czemu nie chcą wprowadzić progu dochodowego do 800 plus


@Doxori: Biurokracja z tym związana jest strasznie droga i upierdliwa.
Jedynym logicznym wyjściem jest ujęcie tego w postaci jakiejś ulgi w PIT.
@Doxori:

Ale nie wiem czemu nie chcą wprowadzić progu dochodowego do 800 plus.


Po pierwsze, żeby wygrać wybory tak obiecali i teraz byłby niewyobrażalny kwik gdyby było inaczej. I to kwik nie tylko ze strony polityków jak przy tvpis, ale też wielu zwykłych ludzi.

Po drugie stworzenie systemu, który wprowadzi kryterium dochodowe to nie jest prosta sprawa. Zrobić przelew na 8 stów mkesiecznie na każdego gówniaka to luzik. Stworzyć system, który
@Doxori Analogicznie jak teraz, większość wykopu będzie z utęsknieniem wspominać Kaczyńskiego i nienawidzić kolejnego rządu Tuska
@Doxori: Wykopowa łaska na pstrym koniu jeździ. Tu zawsze jest czarno-biało, albo się kogoś kocha, albo nienawidzi. Trochę jak z Ukraincami na początku wojny. I masz rację. Zresztą sam głosowałem na TD wiedząc, że to głos prawie na KO i tego nie żałuję, i podoba mi się to, co się teraz (komisje, TVP, powrót do UE i tak dalej), ale #!$%@? jakoś projekt budżetu z deficytem większym o 10% od budżetu
@Doxori: ja tam dobrze pamiętam, za co nie trawiłem tuska, sikorskiego i całej tej kretyńskiej ekipy. Ale to pis nauczył mnie prawdziwej nienawiści. Szczuli każdego na każdego, nie ma co się wstydzić uczuć - te ruskie kur$y już nie mogą NIGDY wrócić.
@Doxori: Bo w nim ostatnia nadzieja dla tego kraju.
Można go nie cierpieć i gardzić ale mam nadzieję, że wyprowadzi kraj z tego syfu, jaki narobił PiS.
To jest niesamowite jak 8 lat temu wszyscy tutaj najeżdżali na Tuska. A teraz cały wykop zawalony Tuskiem jako bohaterem i cesarzem Europy


@Doxori: to nie czytasz wykopu bo ja widzę już zwrot w drugą stronę