Wpis z mikrobloga

@Doxori: Jakto czemu ? Bo jadą tylko na nienawiści do PISu a nie na tym, że są w jakikolwiek sposób od nich inni albo lepsi xD Ludzie nie głosowali ZA nimi tylko PRZECIWKO PISowi xD Przy czym, nota bene, przegrali xDDDDD
@Doxori: Głosowałem za konfederacją, #!$%@?ć kaczora i donalda to jest jedna cholera. I teraz drodzy państwo popatrzmy na tvp, którą finansowali z NASZYCH pieniędzy. Telewizja publiczna utrzymywana z pieniędzy podatników powinna być zlikwidowana i nie mieć racji bytu.
@Doxori co w tym niesamowitego? 8 lat to szmat czasu. Te jakiekolwiek słowa krytyki do których się odwołujesz w większości sprowadzają się do ogólnego stwierdzenia, źe za Tuska było tak samo albo gorzej, a jakakolwiek rzetelna analiza pokazuje że to kłamstwo. Ja nie widzę problemu w tym że ludzie cieszą się bo oderwali PiS od koryta. A nawet szczerze popieram ten entuzjazm.
Ja jeszcze pamiętam jak wyglądały wpisy pod tagami #wybory i #polityka w okresie wiosna-lato 2015 xD

1. Duda i PiS całowani po dupach
2. Kaczyński będzie inspirował się wolnorynkowymi pomysłami od Korwina xD
3. Tusk folksdojcz, zdrajca. Na szubienicę!
4. Sikorski, #!$%@?, oddaj za ośmiorniczki i do pierdla
5. Powinniśmy wyjść z UE i podążać drogą węgierską xD
6. No i chyba najlepsze - Kukiz nadzieja, bohater. On zniszczy system xDD
@Doxori: Moim zdaniem tusk to złodziej i przydupas niemiec. Jednak bardziej bałem się kolejnej kadencji pis... PO potrafiło ograniczać wzrost inflacji (nie drukowali pieniędzy, choć też zadłużali kraj, czego im nie wybaczę). Sienkiewicz teraz jest na wykopie ceniony, choć moim zdaniem jest to szmata pokroju kurskiego, tylko mniej kompetentna, co może być dobre, bo może nie będzie potrafił wyprać mózgów połowie społeczeństwa, (nie przez przypadek piszę prawie wszystko z małej litery.)