Wpis z mikrobloga

@Doxori: Będą rządzić cztery partie i wzajemnie blokować swoje głupie pomysły.
W jednym będą się zgadzać - oczyszczanie kraju z PiS.
A kto w następnej kadencji będzie rządzić - zobaczymy kto z tej czwórki będzie najmniej #!$%@?ł.
@Doxori bo sobie wykopki zdali sprawę, że to Tusk wprowadził ustawy, które PiS wycofał a które większość użytkowników wykopu popiera. Np zrównanie wieku emerytalnego, zniesienie obowiązkowej służby. Tusk przegrał bo PiS nauczył się w Internet i zasypał Internet nieprawdziwymi informacjami. Nagrania z SOWY wynieśli do poziomu zdrady stanu, a na spokojnie okazało się, że tam nic nie ma. Jedyna osoba ukarana za tą aferę to koleś, który nagrał polityków.
@Doxori zawsze mnie ciekawi od kiedy takie progi mają sens. Dla mnie takie progi są zupełnie bez sensu, szczególnie w tym wypadku

Ile się oszczędzi? A ile będzie kosztować czas urzędników liczących i sprawdzających oraz ludzi załatwiających zaświadczenia? Mam wrażenie, że to drugie często jest ignorowane
To jest niesamowite jak 8 lat temu wszyscy tutaj najeżdżali na Tuska. A teraz cały wykop zawalony Tuskiem jako bohaterem i cesarzem Europy i jakiekolwiek słowa krytyki w jego stronę są już wyzwiskami, że głosujesz za pisem albo konfederacja. Jestem ciekawy jak to będzie wyglądało po 8 lat znowu.


@Doxori: no to otworz oczy gosciu i moze zobaczysz co sie #!$%@? przez ostatnie 8 lat? wlacz sobie tvp, zobacz jaki jest
@Doxori ja nie przepadam za Tuskiem, a nawet go nie lubię. Uważam że Władysław Kosiniak Kamysz byłby zdecydowanie lepszym premierem jeśli chodzi o zgodę narodową. Po 8 latach PiSu to nie wiem czy rząd konfederacji nie byłby lepszy. Kolejne 4 lata PiSu zagwarantowałyby nam drugie Węgry albo Turcję a w konsekwencji Białoruś i wyjście z UE