Wpis z mikrobloga

@Izanagi013 chlopie wiem co to bieda a mimo to potrafimy z żoną pojechać pod namiot a zupke chińską grzać nad ogniskiem. Weź jeb sie po tym łbie bo nie wiesz o co chodzi. Masz wolne od kołchozu i będziesz mi tu w niedziele morale prawić.
  • Odpowiedz
@Zarzutkkake:

Ludziom sie w dupach przewraca.

XD klasyka- nie chcesz jechać jak robak, tułając się psującym gruzem przez pół Polski, żeby garować w namiocie habemus papam 78?
WE DUPIE CI SIE PRZEWROCO, KIEDYŚ TO SPLEŚNIAŁE SIE JADŁO JAK NIC INNEGO NIE BYŁO
  • Odpowiedz
@Zarzutkkake

@Izanagi013 chlopie wiem co to bieda a mimo to potrafimy z żoną pojechać pod namiot a zupke chińską grzać nad ogniskiem. Weź jeb sie po tym łbie bo nie wiesz o co chodzi. Masz wolne od kołchozu i będziesz mi tu w niedziele morale prawić.

XD ale przegryw bez ambicji. Po to człowiek ma rozum żeby sobie ułatwiać życie i żyć coraz lepiej i wygodniej
  • Odpowiedz
@OnceUponATime_: Bo kiedyś liczyło się tanio, dzisiaj jadąc na wakcje, nie chcę mieć standardu niższego niż u mnie w domu xD

Wgl teoria kosupcjoniz,u zepsuła wam mózgi xD Najlepiej nic nie kupować, jeść z ziemi i srać po krzakach, jeżdżąc dorożką xD
  • Odpowiedz
byłem z różowym na jakimś weselu gdzie w podobny sposób nocleg zorganizowali. Na szczęście nie wiele pamiętam


@AntyMoron: na szczęście bombelek podobny do ciebie ;)
  • Odpowiedz