Wpis z mikrobloga

@mickpl
No to było widać po cenach, tam gdzie było 12k i było średnio opłacalne się zrobiło 16-18k w ciągu roku.

Polska to jest tak #!$%@? nieprzewidywalny kraj, 5 procent inflacji i zerowe stopy, 20 procent inflacji i 5 procentowe stopy xD

Ludzi nie stać na mieszkania bo za drogie, są szansę je lekko zredukować żeby rynek się uzdrowił i sam sterował kredytem hipotecznym, najwyżej rok ludzie poczekają aż stopy pójdą w
@bandera

A zakład że ludzie by się nie rzucali na te same mieszkania po niższej cenie i podobnej racie na zwykłym kredo w 2025 jakby stopy się unormowały?

To jest niezdrowe co się dzieje, bo powoduje panikę na rynku.

Te ceny 18k z metra to były zarezerwowane gdzieś na 2028-2030 rok ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡
masa imigrantow do wprowadzenia


@wykopyrek: @bandera no tak imigrant przyjedzie do Polski dostanie 5000 zł na rękę o ile dostanie. Przypominam mediana w Polsce to 4200 zł za 2022 rok. Potem pójdzie wynajmie kawalerkę za 3k i wszyscy będą zadowoleni. Albo pomyśli sobie po co mam mieszkać w Polsce jak mogę w Niemczech gdzie na dzień dobry dostanę 2x więcej czy w jakimś innym bogatym kraju. Mi się wydaje, że ludzie
niech ci co mają teraz 19 lat zaczynają szukać kraju emigracji xD


@onomatopejusz: A po co? Oni nagle stali się elektoratem. Praca bez VAT-u, Beka2% (wkrótce Beka0%), etc.

Najbardziej poszkodowani są Millenialsi spoza IT.
po co? Oni nagle stali się elektoratem. Praca bez VAT-u, Beka2% (wkrótce Beka0%), etc.


@Yuri_Yslin: BezPItu* do 26 roku. Mało kto kupuje przed 26 rokiem zycia mieszkanie o ile nie dostał wsparcia od starych. Poza tym, ze swoimi zarobkmi nawet BK2% niewiele im pomoże.