Wpis z mikrobloga

Ostatnio natrafiłem na kilka wątków na temat zawodówek i osób tam uczestniczących. Dzisiaj z kolei oglądałem film na kanale "Maciej Niemas" na YouTube, gdzie często pojawiają się wywiady z osobami bezdomnymi. Co zwróciło moją uwagę to właśnie to, że często rzeczą łącząco takie osoby jest właśnie wykształcenie zawodowe. Zacząłem zgłębiać temat i natrafiłem na "RAPORT NA TEMAT OSÓB BEZDOMNYCH" autorstwa Mariusza Baranowskiego (możecie sobie poszukać, z tego pochodzi wykres). Wynika z badania, że większość bezdomnych ma wykształcenie zawodowe. Na drugim miejscu jest podstawowe.

Zdanie na samym dole obrazka natomiast pochodzi ze strony rządowej gdzie badanie zostało przeprowadzone przez Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej.

Jak do tych danych mają się wykopowe baśnie o wiejskich wygrywach zarobasach po zawodówce którzy śmieją się z wykształciuchów z biura?

Wołam @Eugeniusz_Zua specjalistę ds. wsi oraz @bojackHorsemanPatataj specjalistę ds. robolstwa
#przegryw #robpill #pracbaza #bezdomnosc #kolchoz #studbaza #pracait
BlackpillRAW - Ostatnio natrafiłem na kilka wątków na temat zawodówek i osób tam ucze...

źródło: bezdomni

Pobierz
  • 32
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@bojackHorsemanPatataj:

cholernie mocny cios w wielbionych tak przez internetowych zoomerów - ROBOLI.


To współczesna chlopomania. Romantyzowanie robotników przez zlewaczalych oskarkow z wielkich miast, którzy w życiu łba poza swoje osiedla deweloperskie nie wysadzili. Takie typowe robole po zawodówkach to prymitywy z IQ małpy. Takiego oskarka zoomerskiego, który poszedłby z nimi układać płytki to by doprowadzili do załamania psychicznego leczonego później latami u psycholoszki z niebieskimi włosami
  • Odpowiedz
@Eugeniusz_Zua

@bojackHorsemanPatataj:

> cholernie mocny cios w wielbionych tak przez internetowych zoomerów - ROBOLI.


To współczesna chlopomania. Romantyzowanie robotników przez zlewaczalych oskarkow z wielkich miast, którzy w życiu łba poza swoje osiedla deweloperskie nie wysadzili. Takie typowe robole po zawodówkach to prymitywy z IQ małpy. Takiego oskarka zoomerskiego, który poszedłby z nimi układać płytki to by doprowadzili do załamania psychicznego leczonego później latami u psycholoszki
  • Odpowiedz
@BlackpillRAW

Ostatnio natrafiłem na kilka wątków na temat zawodówek i osób tam uczestniczących. Dzisiaj z kolei oglądałem film na kanale "Maciej Niemas" na YouTube, gdzie często pojawiają się wywiady z osobami bezdomnymi. Co zwróciło moją uwagę to właśnie to, że często rzeczą łącząco takie osoby jest właśnie wykształcenie zawodowe. Zacząłem zgłębiać temat i natrafiłem na "RAPORT NA TEMAT OSÓB BEZDOMNYCH" autorstwa Mariusza Baranowskiego (możecie sobie poszukać, z tego pochodzi wykres). Wynika z badania, że większość bezdomnych ma wykształcenie zawodowe. Na drugim miejscu jest podstawowe.


Zdanie na samym dole obrazka natomiast pochodzi ze strony rządowej gdzie badanie zostało przeprowadzone przez Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej.
  • Odpowiedz
@BlackpillRAW: weź pod uwagę że jeżeli do zawodówki idzie dużo debili to dużo debili z zawodówki wyjdzie.

Żebyś miał sensowne dane musiałbyś wysłać dwie grupy kontrolne do zawodówki i na studia wyższe, a tak to już masz dane rozjechane wcześniej.
  • Odpowiedz
@BlackpillRAW No i co bezdomni to zazwyczaj osoby uzależnione od alkoholu w ten sposób tracą dochód (praca i biznes), rodzine (wsparcie emocjonalnie, ekonomiczne) oraz często dom. Wykształcenie? Osoba wykształcona ekonomicznie jechała ze mną na taksówce, inteligencja takich ludzi jest równie przeciętna jak innych.
  • Odpowiedz