Wpis z mikrobloga

@Zbiersk: polecam kupować okulary na aliexpress. Wysyłasz receptę, płacisz za szkła z antyrefleksami i innymi powłokami w tym oprawki i jakieś dodatki. Za całość płacisz 100zł i masz gdzieś tą zmowę optyków jaka Panuje na zachodzie. I niech mi nikt nie pisze, że powodzenia z oczami, bo badałem sobie te szkła i są takie same jak od optyka tylko za promil ceny ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Mam
  • Odpowiedz
@Zbiersk: bo okulary się teraz robi online. Jak polazłem do polskiego optyka (OptyOpty) to najtańsze z najtańszych, zwykłe szkła (a jeszcze jakie ograniczenia, bo do takich oprawek tylko cieńkie, +150% ceny!), kosztowały mnie prawie 800 PLN. U niemców, online, robię okulary o identycznych parametrach za 35 euro.
Niemcy, 35 x 4,33 = 151,49 złotych.
Polska, 800 złotych.
Niemcy zazdroszczą Polsce dobrobytu!
  • Odpowiedz
@Zbiersk: na alie są dokładne wymiary, możesz zmierzyć swoje poprzednie i będziesz miał porównanie. Jeżeli chodzi o to czy pasują czy nie to już trzeba posiłkować się zdjęciami modeli i ludzi w komentarzach. Wiadomo coś za coś, ale to jest ryzyko które jestem gotów podjąć. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@fotograf_warszawiak no mają permanentną promocję. Kończy się jedna to zaczyna druga, a na dodatek łączy się z z kodami, sprawdzone na mnie, bo dostałem kod od ojca.

Kruczek jest taki, że trzeba kupić kompletną parę, a jak chcesz same szkła to płacisz całą cenę xDDDDDD
  • Odpowiedz
@papieska_ONUCA: ja myślę, że wszyscy. Te salony w galeriach to na pokaz, wszystkie okulary są robione u chińczyków.
@Czekolatka ja się w Polsce nie spotkałem z podobnymi ofertami online - może faktycznie nisza. U szkopów pojawiło się to już dobrych parę lat temu, na początku była mocna promocja w radio, tv i sieci. Obecnie niektóre salony stacjonarne mają stoisko firmowane logo jednym z tych portali, z klikoma przykładowymi oprawkami. Ale ceny
  • Odpowiedz