Wpis z mikrobloga

#sejm #polityka

pamiętam jesień 2015 tak, jakby to było wczoraj

mieliśmy już dość prorządowej telewizji publicznej, skorumpowanego rządu i niskich płac

głosowaliśmy w nadziei, że gorzej już nie będzie

brzmi znajomo? :)

się zdziwicie, wykopki, tym młodszym mogę wybaczyć, to ich pierwsze poważne zerknięcie ze zmianą władzy

ale starsi są tak naiwni, że szok, Tusk zbawiciel xD
  • 22
@karetpoker: Mamy rząd składający się z kilku partii, ba, samo KO to nie tylko partia Tuska. Z tego co widzę patrzysz na politykę bardzo płytko, słyszysz Tusk i od razu podnosisz krzyki że "oszukają nas" xD
mieliśmy już dość prorządowej telewizji publicznej, skorumpowanego rządu i niskich płac


głosowaliśmy w nadziei, że gorzej już nie będzie


@karetpoker: no chyba konfiarze, tak to chyba macie co 4 lata nie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Mintaa: to musiał być skrajny przypadek. Ja pamiętam, że pracy było mało i jak trzeba było na już, to albo ulotki, podpisy itp. za te właśnie 800 zł, ale to nie był standard, jak się poszukało to nie wiem czy było mniej niż 10 zł/h w średnim mieście (to znaczy były, ale nikt tego nie brał, jeśli nie umierał z głodu). W 2013 r. dostałem ofertę minimalną 13 zł/h w Wawie,
@naciski: mieszkasz w europie a nie u siebie w rosji, chcesz regulowanych cen to wracaj do siebie do putina XD ceny gazu, pradu, miesa i makaronu sa takie same dla calej europy, cena miesa jest teraz x2 jesli nie wiecej.

jesli takie chore niskie ceny utrzymaly by sie w europie to by znaczylo ze w polsce jest za tanio ale ty to kojarzysz z inflacja a nie z tym ze polska
@KolejnyAnonimowy: wszystko prawda i szkoda strzepic ryja, tyle ze jeszcze jednego nie zauwazaja, ze to 1000 euro w zasadzie coraz blizej a nie dalej jak kiedys

polacka "klasa srednia" placze ze traca wartosc pieniadza przy jednoczesnym wykupieniu wszystkich mozliwych budynkow w polsce z ktorych ciagna pieniadze z tego plebsu by ocalic oszczednosci

jednoczesnie placza ze ceny byly nizsze w chorym kraju w ktorym nikogo nie bylo stac placic wiecej XD

to
mieliśmy już dość prorządowej telewizji publicznej, skorumpowanego rządu i niskich płac


głosowaliśmy w nadziei, że gorzej już nie będzie


a gówno prawda, polacy mieli dość nijakiego rządu PO który strzelił sobie w stopę zgadzając się na przyjęcie uchodźców. Polacy pod wpływem emocji rzucili się głosować na pis który obiecał pincet plus