Wpis z mikrobloga

@Nighthuntero: mnie tam trochę bawi ten temat, bo to kolejny, którym bogaci ułatwiają sobie życie, a biedni, którzy popierają te wymysły myślą, że robią coś dla nas wszystkich. Otóż nie - popierają to głównie biedne zmanipulowane umysły, które na co dzień nie radzą sobie z życiem. Czyli lewica. I wcale, ale to wcale mnie to nie dziwi.

Co ciekawe - SCK ułatwią życie np. mi - temu wstrętnemu prawakowi, który oddał
Ułatwi to też życie wszelkiej maści przedsiębiorcom i ludziom zamożnym albo politykom.


Komu utrudni? Studentom, normalnym ludziom, dziadkom i babciom że starszymi autami, którzy od pokoleń mieszkają w centrum, dostawcom i kurierom. No i temu robactwu ze squatów.


@USSCallisto: powiedz ze nie czytales zalozen ani nie wiesz jak studenci sie poruszaja bez mowienia ze sie nie znasz

po pierwsze to dziady maja po 70 juz nie musza zmieniac fur, ponadto do
@onucoutkajpysk:

jakoś g****no w rzece im nie przeszkadzało. Widocznie fekalia od Rafałka to fekalia mistyczne


Robienie #!$%@? z logiki.
Awaria to znaczy, ze Trzaskowksi przyszedł, odkręcił zawór i cieszył się widokem lecącego gówna?

Katowice przebudowali i do centrum też już nie wjedziesz samochodem od kilku lat i co?
I powietrze się poprawiło w centrum.
Mimo tego, że Katowice to jeden wielki syf.
@uncles: fajny memik, tyle że trochę z dupy, bo główna bolączka zanieczyszczeń pochodzących od samochodów to wcale nie co2, ale tlenki azotu, węglowodory aromatyczne jak benzen i metale ciężkie. To one tworzą smog w stylu los angeles.

Inna sprawa, że moda na te suvy w jeździe miejskiej to jakiś rak, zaraz będą ciężarówkami do biedry jeździć..